Klíčenka s karabinou Nite Ize PawPrint Locker

Kód: KLKW-01-R6
361 Kč 298 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Milovník psů? Tak tato klíčenka je přesně pro vás! Tělo z nerezové oceli ve tvaru tlapky a čtyři uzamykatelné karabiny S-Biner MicroLock.

  • Jedinečný design ve tvaru tlapky
  • Tělo z nerezové oceli
  • Zámek hlavní komory s pojistkou SlideLock
  • 4 nerezové karabiny S-Biner MicroLock
  • Pojistky MicroLock pro vyšší bezpečnost uzamčení karabinové komory
  • Snadné připevnění a vyjmutí klíčů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Považujete se za milovníka psů? Klíčenka PawPrint je přesně pro vás. Klíčenka PawPrint Locker KeyRack má tělo z nerezové oceli ve tvaru tlapky a čtyři oddělitelné karabiny S-Biner MicroLock připevněné k jednotlivým "prstíkům". Karabinky umožňují snadné připevnění, odejmutí a bezpečné přenášení nejen klíčů, ale i dalších předmětů k zavěšení. Hlavní komora karabiny je vybavena pojistkou SlideLock, která zabrání nechtěnému odepnutí nebo ztrátě klíčenky. Klíčenku lze bezpečně připnout k poutkům na opasek, popruhům tašek, prostě kam vás napadne. Na "prstech" jsou umístěny čtyři ocelové karabiny S-Biner MicroLock, z nichž každá pojme až tři klíče a bezpečně se uzamkne jednoduchým otočením pojistky MicroLock. Každou karabinu MicroLock lze odejmout pro individuální použití klíče, takže při venčení vašeho mazlíčka, procházkách, nebo pochůzkách nemusíte mít vždy u sebe celou klíčenku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nite Ize zvířecí doplňky
Záruka: 2 roky
Funkce: připevnění vybavení
Použití: každodenní použití - EDC
Vlastnosti: pevnost
Materiál: nerezová ocel včetně zámku
Provedení: plochý profil a pojistka zámku
Konstrukce: centrální karabina, 4 mikro karabinami

Nite Ize představení společnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.