Dvoukomorový rozlišovač na klíče se zámkem Nite Ize IdentiKey™ SlideLock®

Kód: IKSLA-A1-2R6
288 Kč 238 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dvoukomorový rozlišovač na klíče se zámkem Nite Ize IdentiKey™ SlideLock® má pevnou hliníkovou dvojitou karabinu pro identifikaci klíčů se zámky z nerezové oceli.

  • Pevná hliníková dvojitá karabina pro identifikaci klíčů 
  • Posuvné pojistky zámku
  • Voděodolný štítek s dlouhou životnost
  • Snadné připevnění, odpojení a zajištění klíčů
  • Připíná se na opasky, tašky a další předměty

Detailní informace

Detailní popis produktu

S dvoukomorovým rozlišovačem na klíče se zámkem Nite Ize IdentiKey™ SlideLock® už nikdy neztratíte ani vteřinu hledáním správného klíče. Tento jedinečný design kombinuje  bezpečnou karabinu SlideLock s dlouhotrvajícím popisovacím štítkem a představuje to nejlepší z obou světů.

Hliníková dvojitá karabina umožňuje připnout klíče na jednu stranu a druhou připnout na opasek, tašku a další místa pro snadné dosažení. Mechanismy SlideLock na obou stranách uzamykají rozlišovač a zabraňují tak odpojení klíčů. Uprostřed karabiny je voděodolná plastová popisovací záložka, která umožňuje označit klíče pro snadnou identifikaci. Pro maximální trvanlivost si vyberte libovolný permanentní popisovač - doporučujeme popisovače s jemným hrotem pro co největší přesnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nite Ize
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník
Připevnění, vyjmutí a zabezpečení klíčů: Snadné
Lze připevnít na: Poutko na opasku, batohu nebo tašce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.