Zboží značky VIKTOS je možné vyzkoušet a zakoupit po dohodě také v showroomu společnosti HQH System, Na Jarově 29, Praha 3. Otevírací doba: po-st 13:00-17:00 čt 13:00-18:00 pá 13:00-16:00

LOKSAK

Firma LOKSAK, Inc. (Naples, Florida, USA) stojí za vývojem a výrobou speciálních ochranných obalů, pro osobní vybavení. Mezi hlavní produktové řady patří aLOKSAK vodotěsné a vzduchotěsné obaly, OPSAK zajišťující kromě vodotěsnosti a vzduchotěsnosti i ochranu proti úniku pachů, SHIELDSAK chránící mobilní zařízení, čipové karty a doklady proti radiofrekvenčnímu sledování a skenování. Produkty LOKSAK se navíc od konkurence odlišují možností mnohonásobného použití a certifikací pro použití v daném prostředí nebo pro danou činnost.

Firma LOKSAK byla založena vášnivým potápěčem v roce 1998. Tehdejším hlavním cílem bylo vyvinout a vyrábět naprosto 100 % vodotěsný ochranný obal. Výsledkem byl aLOKSAK, který v dnešní době již není jenom vodotěsný, ale zajišťuje ochranu proti prachu, písku, vlhkosti a navíc nabízí možnost ovládání všech zařízení s dotykovou obrazovkou včetně  přijímání a provádění telefonních hovorů.  

V roce 2006 byl uveden na trh OPSAK, jenž má veškeré schopnosti aLOKSAKu a navíc chrání proti unikání pachů, což ho dělá ideálním pro outdoorové aktivity (ochrana proti zvěři), ukládání potravin, ochranu osobního vybavení proti nasáknutí pachem.

V posledních letech se pak firma LOKSAK etablovala i v bezpečnostní a vojenské oblasti, a to svou produktovou řadou SHIELDSAK a CBRNSAK.

SHIELDSAK je určen pro ochranu úniku dat v radiofrekvenčním pásmu, tedy ochranu zařízení, čipových karet a dokladů proti RF sledování, odposlouchávání a skenování. Oproti konkurenci je materiál použitý pro výrobu SHIELDSAKů testován a prošel nezávislou certifikací. V současné době je velice těžké najít výrobek v této oblasti, který má doložitelnou a prověřenou výkonost.

CBRNSAK je určen pro převoz a skladování důkazních materiálů a potencionálních biohazardních materiálů nebo předmětů.

21 položek celkem
Loksak weapon 1200x900
287 Kč

Balení obsahuje 2ks Velikost ideální pro uložení mobilního telefonu nebo dokladů...

aLOK2 6x6R10 large
287 Kč

Balení obsahuje 2ks Velikost ideální pro uložení kompaktních fotoaparátů a každodenní...

OPD2 7x7 grande
287 Kč

100 % hermeticky uzavíratelný, pach nepropouštějící Výborný pro skladování a přepravu...

aLOK2 9X6D grande
308 Kč

Balení obsahuje 2ks Velikost ideální pro drobné osobní vybavení jako telefon, doklady,...

939 aloksak phone caddy vodotesne ochranne pouzdro pro mobil
Novinka
320 Kč

Balení obsahuje ochranný sáček a šňůru s karabinkami pro zavěšení na krk Ideální jako...

aLOKD2 8x11 DIE2R4 grande
330 Kč

Balení obsahuje 2ks Velikost ideální např. pro iPady a jiné tablety Hermeticky...

Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 21 položek celkem