Kroužek na klíče Nite Ize O-Series™ 2 Pack

Kód: OS-11-2R6
165 Kč 136 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kroužek na klíče Nite Ize O-Series™ má moderní úpravu, která obsahuje jedinečný pružinový zámek a umožňuje snadné připevnění klíčů.

  • Kroužek na klíče pro snadné připevnění klíčů
  • Inovativní design s úzkým otvorem a vycentrovaným zámkem pro maximální bezpečnost
  • Pojme většinu klíčů, klíčenek a příslušenství
  • Vysoce kvalitní tělo z nerezové oceli
  • Bezpečný drátěný uzávěr z nerezové oceli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kroužek na klíče řady O je na úrovni klasického děleného kroužku. Tento pevný kroužek z nerezové oceli je vybaven malým pružinovým zámkem, který umožňuje snadné připevnění klíčů, klíčenek a příslušenství jedním rychlým pohybem. Víme, co si myslíte: Jak klíče zůstanou bezpečně připevněné? Je to všechno o designu. Inovativní kroužek má úzký otvor a vycentrovanou konstrukci branky pro maximální bezpečnost klíčů. Díky tomu můžete klíče připevnit, podle potřeby vyměnit a bez obav přenášet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nite Ize
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
V balení: 2 ks
Lze připevnít na: Poutko na opasku, batohu nebo tašce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.