Lovecká kulovnice Brenner BR20 308 Win. M15x1 Wood

Kód: BRE02-0021
22 500 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lovecká kulovnice z německé produkce Brenner BR20 Wood. Závit na tlumič, hlaveň 47 cm, dřevěná pažba a osazení Weaver pro snadnou montáž optiky. Ideální na naháňky. 

  • Ráže je .308 Win
  • Hlaveň je z chromované oceli
  • Délka hlavně je 47 cm
  • Pažba je ořechové dřevo
  • Spoušť: jemně nastavitelná spoušť
  • Kapacita zásobníku je 3 a 5 nábojů
  • Závit hlavně je 15×1 (pravý závit)
  • Stoupání: 1:11
  • Hmotnost je 3650 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovecká kulovnice Brenner BR20 Wood zaujme elegantním, nadčasovým designem v kombinaci s atraktivním poměrem ceny a výkonu. Kulovnice z produkce Wafen Schumacher do jehož portfolia patří například samonabíjecí pušky Schmeisser nebo optika Falke se vyznačuje výborným poměrem cena / kvalita. Pažba je  z výběrového ořechového dřeva. Hlaveň je z chrom molybdenové oceli s volně plovoucím uložením. Kulovnice je vybavena Picattiny lištou pro snadnou montáž puškohledu nebo jiného optického zařízení. Zbraň se dodává ve vysoce kvalitním uzamykatelném polymerovém kufříku.

Lovecká kulovnice Brenner nabízí skvělý výkon za dobrou cenu. Za hlavní a závěrem stojí známá společnost ATA Arms, která se vyznačuje zejména solidním zpracováním výrobků.

Hlaveň z chrom - moly oceli je zakončena závitem 15x1, který vkusně kryje přesně padnoucí matice. Díky závitu, který v této cenové hladině nebývá standardem, můžete kulovnici okamžitě vybavit tlumičem hluku. Hlaveň je dlouhá 47 cm a má saténovou povrchovou úpravu. 

Spoušť kulovnice má stavitelný odpor a lze ji nastavovat bez vyjmutí celého systému z pažby. Nejnižší odpor spouště je 1000 g.  

Pažba kulovnice Brenner je z masivního ořechového dřeva se světlou kresbou a olejovou povrchovou úpravou. Pažba má přesný checkering na pistolové rukojeti a přepaží. Pažba je také vybavena úchyty pro řemen a silnou gumovou protiskluzovou botkou.  

Kulovnice je vybavena Picatinny lištou a lze ji tak vybavit širokou škálou puškohledů. Brenner BR 20 se dodává se dvěma zásobníky na tři nebo pět nábojů v ráži .308 Winchester. Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně na ZP
Záruka: 2 roky
Ráže: .308 Win
Hlaveň: Chromovaná ocel
Délka hlavně: 47 cm
Pažba: Ořechové dřevo
Kapacita zásobníku: 3 a 5 nábojů
Závit hlavně: 15×1 (pravý závit)
Stoupání: 1:11
Hmotnost: 3650 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: