Puškohled FALKE 1 - 6 x 24

Kód: FAL32-0020
9 590 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Kompaktní puškohled ze série FALKE TAC pro všechny dynamické oblasti použití. Díky svým rozměrům a robustní konstrukci je ideální pro všechny poloautomatické pušky, včetně brokovnic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kompaktní puškohled pro všechny dynamické oblasti použití.
  • IPSC a přesní střelci oceňují skutečnost, že tento puškohled nabízí obzvláště rychlé získávání cílů s nejmenším zvětšením, zatímco se 6násobným zvětšením můžete střílet cíle až na 300 m.
  • Díky svým rozměrům a robustní konstrukci je ideální pro všechny poloautomatické pušky, včetně brokovnic.
  • Přesné nastavení kliknutí 1/2 MOA lze rychle upravit a zajistit proti neúmyslnému přetočení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 1x-6x
Průměr čočky: 24mm
Průměr středového tubusu: 30mm
Délka: 27.57mm
Hmotnost: 510g
Nastavení paralaxy: 91,44m
Rozsah bočního nastavení: 120 MOA
Rozsah nastavení výšky: 120 MOA
Hodnota úpravy za kliknutí: 1/2 MOA
Oční reliéf: 110-88mm
Zorné pole: 33-5,50 / 100m
Obrazová rovina: Druhá úroveň obrazu
Dioptrická korekce: +2 ~ -3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.