Puškohled FALKE 1 - 8 × 26

Kód: FAL32-0025
20 500 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

  • Tubus 34 mm
  • Vysoce výkonný puškohled s maximálním vybavením a jedinečnými výhodami. 
  • Poprvé bylo možné dokonale kombinovat výhody puškohledu a reflexního zaměřovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 34 mm vysoce výkonný puškohled s maximálním vybavením a jedinečnými výhodami. Poprvé bylo možné dokonale kombinovat výhody puškohledu a reflexního zaměřovače.
  • Zaměřovač SAS (Speed ​​Aiming Solution) vyvinutý společností FALKE.
  • Umožňuje rychlé zachycení cíle ve vnějším kruhu nitkového kříže, který je také dokonale přizpůsoben standardizovaným soutěžním cílům.
  •  Při větším zvětšení tento kruh „zmizí“ a odhalí značky pro zaznamenávání vzdálenosti a další pomocné mřížky pro větší vzdálenosti.
  • Zaměřovací kříž může být osvětlen červeně pomocí 8 úrovní jasu. Věže pro nastavení klikání MRAD o rozměrech 1 cm x 100 m jsou chráněny pevnými šroubovacími uzávěry.
  • Součástí dodávky jsou protiprachové krytky a šroubovací páčka nastavení zvětšení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 1x-8x
Průměr čočky: 26mm
Průměr středového tubusu: 34mm
Délka: 250mm
Hmotnost: 682g
Nastavení paralaxy: 100m
Rozsah bočního nastavení: 34,91mil
Rozsah nastavení výšky: 34,91mil
Hodnota úpravy za kliknutí: 0,1 MIL
Oční reliéf: 110-90mm
Zorné pole: 35-4,36 / 100 m
Dioptrická korekce: +2 ~ -3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.