Nízkoprofilový nosič plátů Grey Ghost Gear Minimalist

Kód: 007-5 007-14 0007-6 Zvolte variantu
3 750 Kč 3 500 Kč 3 500 Kč od 3 500 Kč 3 099 Kč bez DPH 2 893 Kč bez DPH 2 893 Kč bez DPH od 2 893 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost Skladem Zeptejte se nás na dostupnost Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • pro balistické panely ESAPI a pláty do rozměru 30,5 x 25,5 cm
 • MIL-SPEC materiály pro maximální odolnost
 • šest řad MOLE/PALS na každé části
 • vnitřní kapsa pro uložení drobného materiálu (mapa, nůž, navigace atd.)
 • horní řady vazby se suchým zipem pro umístění značení
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • olemování plátových kapes materiálem  LiteLok® pro maximální odolnost proti oděru
 • balistické pláty nejsou součástí
 • vyrobeno v USA dle normy TAA Compliant 
 • vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
 • Veteran Owned Brand!
 • používáno ozbrojenými složkami US Army

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič plátů Grey Ghost Minimalist Plate Carrier™ byl vyvinut s ohledem na požadavky současných válečníků. 

Jak už název napovídá tento nosič plátu je založen na myšlence "lehčí je lepší a rychlejší". Do nosiče se vejde standardní plát "stand alone" do velikosti 30,5cm na 25,5 cm nebo balistický panel ESAPI. Nosič plátu je vybaven šesti řadami MOLE/PALS vazbou. Horní tři řady jsou pošity suchým zipem pro připevnění identifikačních značek, označení bezpečnostní složky nebo oblíbené nášivky. Přední strana nosiče je v horní části vybavena kapsou, pro uložení drobností jako je mapa, MEDEVAC 9liner nebo třeba záložní nůž. Velikost nosiče je univerzální, ramenní popruhy jsou nastavitelné a boční popruhy jsou částečně elastické pro zajištění plného rozsahu pohybu. Nosič je vyroben z MIL-SPEC materiálů, aby vydržel i to nejnáročnější použití. Vnitřní část je potažená mešovou síťovinou pro maximální komfort a vzdušnost. Kapsy na pláty jsou olemovány materiálem LiteLok® pro maximální odolnost proti oděru.

Balistické pláty nejsou součástí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosiče plátů
Záruka: doživotní

GGG nosič plátů bez ROC - starší verze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.