Pouzdro na dva zásobníky Grey Ghost Gear Double Pistol Mag Pouch Laminate MC

Kód: 2360
970 Kč 802 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pouzdro na dva zásobníky

  • obsahuje laminátový nylon a silné magnety
  • připevňuje se k jakémukoli popruhu ve stylu MOLLE / PALS se dvěma přiloženými Malice Clips
  • k dispozici v barvě MultiCam

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro Double Pistol Magna Mag Pouch nyní obsahuje laminátový nylon, bezpečně tak udrží dva zásobníky pistolí. Toto pouzdro udrží většinu jednoduchých nebo dvojitých zásobníků. Obsahuje silné magnety, které pomohou zamknout kovové zásobníky uvnitř pouzdra. Háčky a spony upevňují chlopně otevřené nebo zavřené. Pouzdro se připevňuje k jakémukoli popruhu ve stylu MOLLE / PALS se dvěma přiloženými Malice Clips®. K dispozici v barvě MultiCam®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky
Složení: laminátový nylon
Obsahuje: silné magnety
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.