Zboží značky VIKTOS je možné vyzkoušet a zakoupit po dohodě také v showroomu společnosti HQH System, Na Jarově 29, Praha 3. Otevírací doba: po-st 13:00-17:00 čt 13:00-18:00 pá 13:00-16:00

Grey Ghost Gear

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem. 

18 položek celkem
2106 3T 480x480
136 Kč

materiál textil zadní strana s panelem suchého zipu design od válečných veteránů Idaho,...

Nášivka Grey Ghost Gear PVC Patch
165 Kč

materiál PVC 3D zadní strana s panelem suchého zipu design od válečných veteránů Idaho,...

Multifunkční šátek Grey Ghost Gear Skull Mask
300 Kč

Strečové polyesterové mikrovlákno Univerzální velikost 54 x 25cm Rychlesnoucí, prodyšný...

Odhazovák Grey Ghost Gear Black 1
595 Kč

Minimalistický design - low profil Rozměry složený: 6,5 x 4 cm Rozměry rozložený: v 25...

800x
729 Kč

6x zásobník 5,56 nebo 4x zásobník 7,62 určen k rychlému transportu extra munice nebo...

GGG UGF řemení
1 504 Kč

Low Profile design pro možnost nošení pod oblečením Nízká váha, vysoká odolnost, vodě a...

Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 18 položek celkem