UTG sklopné nízkoprofilové hledí s pružinou pro M4/AR15

Kód: TLURS55
1 700 Kč 1 405 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

UTG sklopné nízkoprofilové hledí s pružinou pro M4/AR15

  • Materiál: hliník
  • Hmotnost: 43 gramů
  • Typ railu: Picatinny
  • Délka: 33 mm
  • Šířka: 33 mm
  • Výška: 46 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sklopné nízkoprofilové hledí od firmy UTG PRO Flip-up Rear Sight je kompatibilní s dalším produktem firmy UTG - PRO Flip-up Front Sight. Mířidla takového typu jsou díky rychlé a jednoduché manipulaci s nimi velmi dobrým pomocníkem v nouzových situacích.  

UTG PRO Flip-up Rear Sight je sklopná muška, určená k montáži na platformu AR a další dlouhé zbraně, osazené picatinny kolejnicí. Je vyráběna metodou přesného obrábění z leteckého hliníku. Povrch je černě eloxován. Osazena je pružinovým systémem s bočním ovládáním pístu pro vyklopení / sklopení. 

Hledí je výškově nastavitelné pomocí standardních nástrojů. Nízkoprofilový 3mm uzamykací šroub a montážní deska se bezpečně připevní k jakékoli picatinny kolejnici. Hledí je usazena ve stejné rovině jako muška, a to buď přímo na předpažbí nebo na vysokoprofilovém plynovém bloku s lištou picatinny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mířidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost:: 43 gramů
Délka:: 33 mm
Šířka:: 33 mm
Výška:: 46 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou UTG stojí firma Leapers Inc., která zahájila svoji činnost v roce 1992. Dnes se jedná o jednoho z největších světových výrobců náhradních dílů a doplňků pro dlouhé i krátké zbraně. Firma sídlí ve městě Livonia v americkém státě Michigan. Své výrobky prodává pod značkami UTG a UTG PRO (ty jsou vyráběny v U.S.A.). Produkce UTG zahrnuje především hliníkové doplňky obráběné na nejmodernějších CNC strojích a výrobky z vysoce odolného polymeru. Mezi nejvyhledávanější produkty tohoto výrobce patří zejména předpažbí a montáže.

V nabídce našeho e-shopu naleznete i další výrobky z portfolia této americké značky.