UTG sklopné hledí s pružinou flip-up, montáž 22mm

Kód: MNT-957
1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

UTG sklopné hledí s pružinou flip-up, montáž 22mm

  • Materiál: hliník/ocel 
  • hmotnost : 36.7 gramů
  • Kusů v balení:1
  • Rail Picatinny
  • délka:1.21 inch / 30.7 mm
  • šířka :1.41 inch / 35.8 mm
  • výška :1.8 inch / 45.7 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklopné hledí s pružinou určené pro montáž na Weaver/Picatinny lištu (rail) o šířce 22 mm. Vyrobeno pomocí přesného obrábění z leteckého hliníku, povrchová úprava matně černý elox. Odpružená muška se aktivuje (vzpřímí) pomocí bočního tlačítka (Sight Tower), zajištění ve vzpřímené pozici. Bez opětovného zmáčknutí tlačítka nelze složit. Hledí (dioptr) umožňuje stranovou korekci. Dioptr lze měnit (překlápět) mezi dvěma velikostmi - větší průměr pro střelbu na bližší vzdálenosti, menší na delší vzdálenosti. Integrovaný hranol základny hledí, který při montáži zapadá do drážky lišty (railu), je umístěn vespod základny hledí a je součástí těla hledí. Hranol eliminuje pohyb hledí vpřed či vzad vlivem působení zpětného rázu při výstřelu.

Hledí se připevňuje k základně pomocí jediného šroubu typu Torx. Vyrobeno na základě normy Mil-spec 1913 Picatinny Rail Platforms.

Kompaktibilní se sklopnou muškou pro AR15/M4/M16 – UTG (MNT-757).

MNT_957_LINE

Doplňkové parametry

Kategorie: Mířidla
Záruka: 2 roky
Celkové rozměry (d x š x v): 30,6x35,8x45,7mm
Hmotnost: 36,7 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou UTG stojí firma Leapers Inc., která zahájila svoji činnost v roce 1992. Dnes se jedná o jednoho z největších světových výrobců náhradních dílů a doplňků pro dlouhé i krátké zbraně. Firma sídlí ve městě Livonia v americkém státě Michigan. Své výrobky prodává pod značkami UTG a UTG PRO (ty jsou vyráběny v U.S.A.). Produkce UTG zahrnuje především hliníkové doplňky obráběné na nejmodernějších CNC strojích a výrobky z vysoce odolného polymeru. Mezi nejvyhledávanější produkty tohoto výrobce patří zejména předpažbí a montáže.

V nabídce našeho e-shopu naleznete i další výrobky z portfolia této americké značky.