UTG Sklopná muška s nízkým profilem pro M4/AR15

Kód: MNT-755
1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

UTG Sklopná muška s nízkým profilem pro M4/AR15

  • Materiál: ocel/hlinik
  • Hmotnost :1.3 oz / 36.9 gramů
  • Kusů v balení: 1
  • Rail Type: Picatinny/Weaver
  • Délka: 1.24" inch / 31.5 mm
  • Šířka: 1.30" inch / 33 mm
  • Výška: 1.8" inch / 45.7 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace rychlosklopné mušky UTG, která je kompatibilní s dalším produktem - hledím UTG-Low Profile Flip-up Rear Sight with Dual Aiming Aperture (MNT-955). Mířidla takového typu jsou díky rychlé a jednoduché manipulaci s nimi velmi dobrým pomocníkem v nouzových situacích.  

UTG New Gen Super Slim Flip-up je sklopná muška, určená pro platformu AR a další dlouhé zbraně, osazené picatinny kolejnicí. Je vyráběna metodou přesného obrábění z leteckého hliníku. Povrch je černě eloxován. Osazena pružinovým designem Posi-Lock s bočním ovládáním pístu pro vyklopení / sklopení. Komprimace pístu pro odemknutí a sklopení, pro situace, kdy se muška nepoužívá. Robustní píst Posi-lock spojený s pružinovým kuličkovým ložiskem zajišťuje nulovou retenci. 

Muška je výškově nastavitelná pomocí standardních nástrojů. Nízkoprofilový 3mm uzamykací šroub a montážní deska se bezpečně připevní k jakékoli picatinny kolejnici. Zadní hledí je usazeno ve stejné rovině jako muška, a to buď přímo na předpažbí nebo na vysokoprofilovém plynovém bloku s lištou picatinny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mířidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 36,9 gramů
Délka: 31,5 mm
Šířka: 33 mm
Výška: 45,7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou UTG stojí firma Leapers Inc., která zahájila svoji činnost v roce 1992. Dnes se jedná o jednoho z největších světových výrobců náhradních dílů a doplňků pro dlouhé i krátké zbraně. Firma sídlí ve městě Livonia v americkém státě Michigan. Své výrobky prodává pod značkami UTG a UTG PRO (ty jsou vyráběny v U.S.A.). Produkce UTG zahrnuje především hliníkové doplňky obráběné na nejmodernějších CNC strojích a výrobky z vysoce odolného polymeru. Mezi nejvyhledávanější produkty tohoto výrobce patří zejména předpažbí a montáže.

V nabídce našeho e-shopu naleznete i další výrobky z portfolia této americké značky.