UTG nízkoprofilová gumová krytka Max Security Rubber Rail Guard

Kód: RB-HP12B-B
329 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

UTG nízkoprofilová gumová krytka Max Security Rubber Rail Guard

  • Balení: 12 kusů
  • Hmotnost: 136 gramů
  • Délka: 50mm
  • Výška: 13mm 
  • Materiál: pryž 
  • Barva: FDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taktické prvky typu krytek na raily picatinny se používají pro zpříjemnění úchopu a většího komfortu střelce při absorpci zpětného rázu, nebo jako ochrana střelcovy ruky proti poranění ostrými hranami na picatinny railech.

S UTG nízkoprofilovou gumovou krytkou Max Security Rubber Rail Guard zvýšíte své bojové kvality a získáte prvek s high-tech designem. Zjednodušený obrys povrchu s protiskluzovou texturou a taktickými výztužnými žebry vám zajistí optimální ergonomický úchop. Univerzální oboustranné použití s dorazovou lištou Posi-lock pod krytkou, které zajistí bezpečnou instalaci do libovolného slotu Picatinny/Weaver Rail pro maximální absorpci zpětného rázu.

Výrobek byl intenzivně testován při extrémně vysokých i nízkých teplotách se skvělými výsledky. 

Krytky Max Security od UTG jsou dodávány v balení po 12 kusech, každá krytka je dlouhá 50 mm a překryje 5 picatinny slotů. Vnější (úchopový) povrch krytky je opatřen protiskluzovou texturou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Raily, lišty, krytky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 136 gramů
Délka: 56 mm
Šířka: 13 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou UTG stojí firma Leapers Inc., která zahájila svoji činnost v roce 1992. Dnes se jedná o jednoho z největších světových výrobců náhradních dílů a doplňků pro dlouhé i krátké zbraně. Firma sídlí ve městě Livonia v americkém státě Michigan. Své výrobky prodává pod značkami UTG a UTG PRO (ty jsou vyráběny v U.S.A.). Produkce UTG zahrnuje především hliníkové doplňky obráběné na nejmodernějších CNC strojích a výrobky z vysoce odolného polymeru. Mezi nejvyhledávanější produkty tohoto výrobce patří zejména předpažbí a montáže.

V nabídce našeho e-shopu naleznete i další výrobky z portfolia této americké značky.