Zásobník Schmeisser AK 47 polymerový na 60 nábojů

Kód: 15-S60AK7620102
2 199 Kč 1 817 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Pro AK 47
  • Ráže 7.62 x 39
  • Na 60 nábojů
  • Hmotnost prázdný: 300 g
  • Nový design textury povrchu pro pevný a jistý úchop
  • Unikátní systém podávání náboje
  • Polymer vyztužený skelným vláknem
  • Zvýšená spolehlivost Anti Tilt podavač
  • Vyvinuto v Německu
  • Podléhá vyjímce o nabývání nadlimitních zásobníků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nově vyvinutý velkokapacitní čtyřřadý zásobník má kapacitu 60 nábojů. Kromě výjimečné konstrukce z vysoce odolného polymeru vyztuženého skelným vláknem má i nově vyvinutou strukturu povrchu. Montáž a demontáž je snadno proveditelná i bez použití nářadí. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí díky podavači s funkcí ,,Anti Tilt".

Žádost o výjimku k nabývání nadlimitních zásobníků si můžete stáhnout v kolonce související soubory nebo prokluzem z krátkého popisu na stránky MV ČR. Podáte osobně, emailem nebo datovou schránkou na PČR a po obdržení rozhodnutí o udělení výjimky si zásobník můžete objednat. Číslo jednací rozhodnutí spolu s číslem zbrojního průkazu prosím přepište do poznámky objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníky do pušek a samopalů
Záruka: 2 roky
Ráže: Ráže 7.62 x 39
Kapacita: 60 nábojů
Materiál: Polymer vyztužený skelným vláknem
Podavač: s funkcí ,,Anti Tilt"
Barva: černá
Konstrukce: montáž a demontáž bez použití nářadí

Zásobník Schmeisser AK 47 na 60 nábojů a Polenar Tactical

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm