Podložka pro čištění zbraní Schmeisser AR15

Kód: 17-0530
560 Kč 463 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Protiskluzová, voděodolná podložka pro čištění zbraní
  • Materiál: neopren
  • Lze prát v pračce
  • Rolovatelná pro lepší uskladnění
  • Motiv: 3D nákres Schmeisser AR15
  • Barva: černá
  • Rozměry:d/š  90x30 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato zbraňová podložka je nutností pro všechny majitele zbraní. Je ideální jako plocha pro rozebrání a údržbu zbraněČistící podložka nabízí vaší zbrani nejen speciální ochranu, ale také spolehlivě chrání váš pracovní povrch před chemikáliemi, nečistotami a poškrábáním. Povrch na zadní straně je obzvláště protiskluzový a odolný proti roztržení. Skvělou pomůckou je i 3D nákres rozložené pušky Schmeisser AR15. Někdy se to může hodit...

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Velikost: 90cm x 30cm
Materiál: neopren
Design: Pohled na rozloženou Schmeisser AR15
Barva: černá

Schmeisser - údržba zbraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm