Pouzdro Grey Ghost Gear Roll-Up Dump Pouch Laminate MC

Kód: GTG0390-5
1 200 Kč 992 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pouzdro roll-up na prázdné zásobníky:

  • Materiál:
    • 500-D Cordura
    • Laminovaný nylon
    • Spona Fastex
    • Vstřikované Malice Clips

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro Grey Ghost Roll-Up Dump Pouch je zpět a nyní je lepší než kdy jindy. Je určeno pro skladování prázdných zásobníků a dalších předmětů, velice rychle a snadno se rozkládá. Jeho výhodnou je maximální kompaktnost.

Ústí vaku obsahuje řemínkový pásek, takže je možné jej rychle a bezpečně zavřít. Připojí se k libovolnému popruhu MOLLE / PALS pomocí přiložených klipů MALICE.

Dostupné v černé a multicam barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstroj
Záruka: 2 roky
Materiál: 500-D Cordura, Laminovaný nylon, Spona Fastex, Vstřikované Malice Clips
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.