Viktos Longshot™ Nightfjall Taktické rukavice

Kód: 1200106
Akce Poslední kus!
Značka: VIKTOS
2 870 Kč –24 %
Taktické nomexové rukavice Viktos Longshot Nightfjall
2 870 Kč –24 % 2 177 Kč 1 799 Kč bez DPH
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
  • Šasi Nomex®
  • Úprava dlaní a boků Digihide™
  • Speciální šití hřbetu rukavice umožňující přístup k hodinkám/kompasu
  • Vložená polymerová ochrana kloubů
  • Tvarované šití pro maximální flexibilitu a malý objem
  • Ukazovák (trigger – finger) a palec kompatibilní s dotykovým displejem
  • Upínání na zápěstí, lem pro přesnější obepnutí
  • Příprava pro umístění Moralphabet™
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když mu vlepíte rukavicí, tak ať je pořádná!


I když navenek může taktická rukavice z nomexu vypadat konvenčně, bližší pohled ukáže, že Longshoty™ nejsou typické letecké rukavice. Integrovaná polymerová ochrana hřbetních kloubů je ideální pro všechny high-speed operace a současně nijak nenaruší Váš low-profile vzhled. Takticky provedené šití vytváří maximálně flexibilní prostředí a redukuje objem rukavice. Taktické rukavice Viktos Longshot™ jsou navíc konstruovány tak, aby hřbet rukavic sešitý ze dvou dílů umožňoval kompletní překrytí ruky, ale přitom nezabraňoval přístupu k hodinkám či kompasu. Dlaňová část rukavice je vyrobena z upravené kozí kůže DigiHide™, která se vyznačuje skvělou odolností a přizpůsobivostí. Dalším skvělým prvkem je povrchová úprava palce a ukazováčku, která umožňuje ovládání dotykových obrazovek, a to nejen ovládacích stanic bezpilotních prostředků, ale také například chytrých telefonů. Třešničkou na dortu už je jen povrchová úprava kloubů, která Vám umožní uchycení znaků naší Moralphabet™ čímž ukončíte věčné debaty, ke komu se poděly Vaše rukavice po posledním výcviku na střelnici :-)

Gloves

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small