Viktos Moralphabet™ Spartan

Kód: 2000102
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

I válečník může být poetický


Dejte světu vědět co si myslíte, bez toho, aniž byste řekli jediné slovo. Naše abeceda Vám umožňuje označit Vaši výstroj nebo si doladit taktické rukavice Viktos dle Vaší chutí. Ukončete věčné debaty o tom, ke komu se poděly Vaše rukavice po posledním výcviku na střelnici :-) Jediné, co potřebujete, aby na druhé straně byla správná část suchého zipu. Nebojte se být kreativní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k taktickým rukavicím Viktos
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small