Opakovací puška Messerschmitt Precision Rifle-MPR 20" .308 Win, sklopná pažba

Kód: MES02-0030
Novinka
Značka: Messerschmitt
49 900 Kč 41 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • Ráže: .308 Win
 • Váha: 4,6 kg
 • Celková délka: 85,5/111,5 cm
 • Hlaveň: 50,8 cm (20"), 1:11
 • Pažba: AL sklopná, plně stavitelná, odlehčená, včetně polohovatelného cheekpiece a 5ti slohového railu určeného pro montáž monopodu a oboustranným QD mount
 • Ergonomický pistolový grip s integrovaným úložným prostorem
 • Kanelovaný závěr s třemi uzamykacími ozuby a krátkým vytahovačem a výstražníkem 
 • Pozitivní pojistka
 • Úsťová brzda pro maximální snížení zpětného rázu a minimální pohyb ústí hlavně
 • Hliníkové předpažbí s 5ti sloty systému M-Lok na 9-6-3 hodině včetně nasazeného 6ti slotového railu a oboustranným QD mount v přední části 
 • Zvětšený hmatník kliky závěru s protiskluzovou úpravou
 • Garance přesnosti Sub-Moa na 100 m
 • Stavitelná spoušť v rozsahu od 800 g do 1600 g, vnější stavitelný šroub
 • 2ks 5ti ranného zásobníku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme hrdí na to, že můžeme světu představit náš nejnovější přírůstek v řadě Messerschmitt. Naším cílem je nabídnout střelcům po celém světě cenově výhodnou přesnou pušku bez kompromisů. Garantujeme soustřel 5 ran pod 1 MOA na 100 m a přesnost nezklame ani na delší vzdálenosti.

Střelba na dlouhé vzdálenosti si získává stále více příznivců. Je to mimořádně všestranný a zábavný sport. Nicméně vstupní bariéra, abyste se k tomuto sportu dostali a mohli soutěžit na určité úrovni, je poměrně vysoká. S modelem MPR nabízíme vstupní úroveň pušky v ráži .308 Win a 6,5 Creedmoor, která překonává konkurenci, a to i ve vyšších cenových hladinách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pušky opakovací
Záruka: 2 roky
Konstrukce: Opakovací puška
Ráže: .308 Win
Celková váha: 4,6 kg
? Délka: 85,5/111,5 cm
Délka hlavně: 50,8 cm (20")
Stoupání vývrtu: 1:11
Pouzdro závěru: Masivní ocel
Páka závěru: Masivní ocel
Předpažbí: Hliníkové s 5ti sloty systému M-Lok na 9-6-3 hodině včetně nasazeného 6ti slotového railu a oboustranným QD mount v přední části
Pažba: Sklopná
Spoušť: Stavitelná, v rozsahu od 800 g do 1600 g, vnější stavitelný šroub
Pojistka: Tři polohová
Zásobník: 2ks 5ti ranného
Barva: Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady ručních zbraní Messerschmitt.

Značku Messerschmitt není potřeba příliš představovat. Její kořeny a hlavní pole působnosti byly vývoj a výroba letecké techniky. Zakladatelem společnosti byl konstruktér Willy Messerschmitt, který stojí i za proslavenou stíhačkou Messerschmitt Bf 109. Tato stíhačka údajně dodnes kraluje leteckému průmyslu jako stíhač s nejvyšším počtem vyrobených kusů. Sloužila nejen na straně německé Luftwaffe, ale následně po 2 sv. válce v Československých ozbrojených silách a stále i za vzdušnou nadvládou Izraelců při jejich boji o nově vzniklý nezávislý stát Izrael.  Společnost Messerschmitt v leteckém průmyslu pokračoval v různých formách až do roku 1989, kdy se sloučil se společností Daimler Benz Aerospace AG. V roce 2022 zbrojovka Waffen Schumacher zakoupila od rodiny Messerschmitt práva k použití značky v oblasti ručních střelných zbraní a zahájila tak cestu k jejímu znovuobnovení, i když v odlišném odvětví.

Nově Messerschmitt uvádí na trh zbraně, které budou nést základní atributy, jimiž se značka vyznačovala i v leteckém průmyslu. Inovace, účinnost, spolehlivost spojené s cenovou dostupností pro běžného uživatele. Cílem je poskytnout střelecké komunitě široce dostupný, inovativní a především cenově dostupný produkt, aniž by docházelo ke kompromisům na úkor kvality nebo trvanlivosti. V současné době jsou produkty uváděné pod značkou Messerschmitt vyráběny v Turecku v partnerské zbrojovce, následně jsou převáženy do německého Krefeldu, kde u Waffen Schumacher prochází výstupní kontrolou kvality, sestavují se celková balení zbraní a provádí se následná distribuce. Zbrojovka Waffen Schumacher poskytuje kompletní servis a zákaznickou péči pro všechny distribuované zbraně, které se vyznačují bezkonkurenčním poměrem kvality, ceny a výkonu. 

A teď už vám jen stačí nabrat vítr pro nový start s Messerschmittem ME 1911.