Vnitřní pouzdro na zásobník RH Holsters .201 IWB 43X rail/48 rail, pravé, bez sweatguardu, flushclip 40 mm, černé

Kód: RH7487
900 Kč 744 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vnitřní pouzdro na zásobník RH Holsters .201 IWB 43X rail/48 rail je konstruováno tak, aby zabíralo co nejméně místa v kalhotách. 

  • Materiál je kydex
  • Strana nošení je pravá
  • Bez sweatguardu
  • Spona flushclip 40mm
  • Skryté nošení
  • Nastavení svoru
  • Vakuové lisované
  • Barva je černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní kydexová pouzdra mají ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zbraně je velmi precizně prolisován do kydexu a ta perfektně padne do pouzdra. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé nově udělané vnitřní pouzdro má regulaci svoru, vzhledem k nošení za opaskem je to přínos.

Kydexové pouzdro má tzv. rozšklebenou konstrukci, kdy pouzdro zbraň chrání a zároveň je možné ho pohodlně čistit nebo vyplachovat. Je vyrobeno z 2 mm tenkého ovšem pevného kydexu vždy jedné barvy.

IWB pouzdra můžete nosit jako pravák na boku na 9. hodině. Specialitou vnitřních pouzder je nošení téměř kdekoliv po obvodu pasu těla. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýrazněním nošeného zásobníku z oblečení.

IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Typy k uchycení

K vnitřnímu pouzdru nabízíme ocelové spony, které jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou. Nabízíme dvě velikosti 40 a 45 mm. Šířku spony volte podle opasku, co nejpřesněji např. pro 38-40 mm opasek zvolte sponu šířky 40 mm.

Flushclip je jednoduchá dobře fungující ocelová spona, rychle se zacvakne. Vyžaduje silnější opasky - kožené, vyztužené a tvrdší. Spona pojme opasek tloušťky do 10 mm.

Sweatguard je zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zásobník od těla. Chrání proti potu, vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání zásobníku a také napomáhá ke snadnějšímu navedení zásobníku do pouzdra. U pouzder na menší zásobníky sweatguard udělat nelze. Pro větší můžete zvolit, zda chcete variantu bez sweatguardu, nebo s plným sweatguardem.

IWB pouzdra jsou určená převážně na celodenní skryté nošení, proto sweatguard doporučujeme, zásobník není v žádném styku s tělem/oblečením.

Nastavení svoru

Nově vyrobená IWB pouzdra disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na zásobníky
Záruka: 2 roky
Materiál: Kydex
Strana nošení: Pravá
Bez sweatguardu: Ano
Spona: Flushclip 40mm
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: