Vnitřní pouzdro RH Holsters .145 IWB Glock 19X, pravé, poloviční sweatguard, flushclip 40 mm, černé

Kód: RH7418
1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vnitřní pouzdro RH Holsters . 145 IWB Glock 19X je určeno pro skryté nošení zbraně pod oblečením a je konstruováno tak, aby zabíralo co nejméně místa v kalhotách. 

 • Materiál je kydex
 • Strana nošení je pravá
 • Zadní zvýšená strana pouzdra je poloviční
 • Spona flushclip 40mm
 • Skryté nošení
 • Nastavení sklonu
 • Nastavení svoru
 • Možnost drápu
 • Možnost ERC
 • Vakuové lisované
 • Barva je černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní kydexová pouzdra mají ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zbraně je velmi precizně prolisován do kydexu a ta perfektně padne do pouzdra. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé nově udělané vnitřní pouzdro má regulaci svoru. Pouzdro není uzavřené - konstrukčně je výhodnější pouzdro po obvodu částečně otevřené pro co nejmenší velikost.

IWB pouzdra můžete nosit jako pravák na boku na 3. hodině nebo na populární způsob nošení appendix carry (vepředu na břiše). Specialitou vnitřních pouzder je nošení téměř kdekoliv po obvodu pasu těla. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýraznění nošené zbraně z oblečení.

Osobně doporučujeme vnitřní pouzdra pro subcompacty a compacty (fullsize rámy jen některé). IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Typy k uchycení

K vnitřnímu pouzdru máte na výběr z několika ocelových spon. Ty jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou. Nabízíme dvě velikosti spon 40 a 45 mm. Šířku spony volte podle opasku co nejpřesněji (pro 38-40 mm opasek zvolte sponu šířky 40 mm).
 • Flushclip- jednoduchá dobře fungující ocelová spona, rychle se zacvakne. Vyžaduje silnější opasky - kožené, vyztužené a tvrdší. Spona pojme opasek tloušťky do 10 mm.
 • Ulticlip- minimalistické uchycení pouzdra zadrápnutím háku za textil kalhot (lze nosit bez opasku). Můžete nosit košili zastrčenou v kalhotách tzv. Tuckable styl.
 • Ulticlip XL- opravdu pevné a zabezpečené uchycení pouzdra na opasek šíře 40 mm. Lze mít košili zastrčenou v kalhotách na Tuckable verzi nošení. Do spony zaklapnete maximálně 10 mm tlustý opasek.

Sweatguard je zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla. Chrání proti potu a vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání pistole. Rozlišujeme pouzdra s úplným sweatguardem, polovičním a bez sweatguardu.

IWB pouzdra jsou určena převážně na celodenní skryté nošení, proto doporučujeme sweatguard plný, kdy není pistole v žádném styku s tělem/oblečením. Pokud předpokládáte, že bude zbraň často venku z pouzdra, zvolte poloviční - nebude vám překážet při pohybu.

Sklon a možnosti nastavení

Každé pouzdro je vybaveno nastavitelným sklonem, aby každý zákazník mohl experimentovat a našel si svůj styl, kde pouzdro pohodlně nosit. Sponu flushclip můžete natočit (přesunout do druhé předvrtané díry), a tím se pouzdro skloní pažbou dopředu. To využijete při skrytém nošení na boku, aby vám netrčela pažba z trika nebo netlačila do sedačky auta.

Nastavení svoru

Nově vyrobená IWB pouzdra disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Dráp

Pro dokonalé přilehnutí pažby zbraně na břicho se používá dráp, který zevnitř tlačí do kalhot/opasku a odtlačuje rukojeť směrem k tělu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na pistole a revolvery
Záruka: 2 roky
Materiál: Kydex
Strana nošení: Pravá
Zadní zvýšená strana pouzdra: Poloviční
Spona: Flushclip 40mm
Barva: Černá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: