Vnitřní pouzdro RH Holsters .160 IWB Sharky Glock G19/G26, levé, monoblock, černé

Kód: RH7439
2 000 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vnitřní pouzdro RH Holsters .160 IWB Sharky Glock G19/G26 (možno použít i s G17) je určeno pro skryté nošení zbraně pod oblečením a je konstruováno tak, aby zabíralo co nejméně místa v kalhotách a přitom je zbraň ještě lépe skryla.

 • Materiál je kydex
 • Strana nošení je levá
 • Unikátní konstrukce
 • Dvojitý klip pro ještě jistější uchycení
 • Typ uchycení monoblock
 • Nastavení sklonu a výšky
 • Nastavení svoru
 • Pojme zbraň s kolimátorem či prodlouženou hlavní
 • Integrovaný dráp
 • Vakuově lisované na speciálních formách
 • Barva je černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní kydexová pouzdra mají ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar pouzdra je velmi precizně prolisován do kydexu na speciálních formách. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé pouzdro Sharky má regulaci svoru.

Otevřená konstrukce pouzdra zajišťuje pohodlné čištění a nabízí možnost nošení zbraně s prodlouženou hlavní/závitem, kompenzátorem atp. Navíc jsou všechna připravena k použití s kolimátorem. Je vyrobeno z 2 mm širokého, ovšem pevného kydexu.

Specialitou vnitřních pouzder Sharky je unikátní konstrukce, kdy při nošení na boku dosáhnete nejlepšího skrytí s minimálním zvýraznění nošené zbraně z oblečení. Lze je nosit i na populární způsob nošení appendix carry (vepředu na břiše), ačkoli tam nedosahují tak dobrého výsledku jako IWB pouzdra s drápem.

IWB Sharky pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě se nejlépe schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Navíc jsou univerzální v modelových řadách. Do pouzdra na Glock G19 vložíte bez problému kratší G26, nebo klidně delší G17, která bude z pouzdra přesahovat.

Typy uchycení 

K vnitřnímu pouzdru máte na výběr ze dvou spon. Ty jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou.

 • Monoblock- Inovativní dobře fungující ocelová spona s možností nastavení sklonu pouzdra vpřed i vzad. Lze nastavit i dvě polohy výškově. Klip je rozdělen na dvě části s "agresivními háky", a tak jsou k dispozici dva body jištění pouzdra. Určeno pro opasky do 40mm šíře a tloušťky do 10 mm.
 • UltiTuckKvalitní minimalistická Ulticlip spona z ocelového plechu pro pohodlné a rychlé uchycení za tepláky nebo kalhoty bez opasku s možností nošení na tzv. tuckable styl.

Každé pouzdro je vybaveno nastavitelným sklonem, aby každý zákazník mohl experimentovat a našel si svůj styl, kde pouzdro pohodlně nosit. Sponu Monoblock můžete natočit (přesunout do druhé předvrtané díry), a tím se pouzdro skloní pažbou dopředu nebo dozadu. Také můžete posunout sponu výš v obou dírách, a tím celé pouzdro s pistolí posunout níž do kalhot.

IWB pouzdra Sharky disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Pro dokonalé přilehnutí pažby zbraně je tu integrovaný dráp, který zevnitř tlačí do kalhot/opasku a odtlačuje rukojeť směrem k tělu. Fičura naopak tlačí na stehno, a tím vše, co je nad opaskem, tlačí směrem k tělu.

Sweatguard je zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla. Chrání proti potu a vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání pistole. Pouzdra Sharky dodáváme pouze s úplným sweatguardem, který je pro skryté nošení nejlepší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na pistole a revolvery
Záruka: 2 roky
Materiál: Kydex
Strana nošení: Levá
Typ uchycení: Monoblock
Nastavení svoru: Ano
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: