Vnější pouzdro RH Holsters .311-3 OWB tac. Glock 19 Gen.5, pravé, auto pojistka, Safariland mid-ride, olive

Kód: RH7430
4 175 Kč 3 450 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vnější pouzdro RH Holsters .311-3 OWB tac. Glock 19 Gen.5, je kydexové pouzdro pro taktické a služební využití.

 • Materiál je kydex
 • Strana nošení je pravá
 • Open carry
 • Bezpečnostní pojistka je auto pojistka
 • Typ platformy je Safariland mid-ride
 • Dobře dostupná zbraň
 • Nastavení svoru
 • Možnost ERC
 • Barva je olive

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taktická / služební kydexová pouzdra mají výhodu v tom, že jsou více od těla a většinou na snížené platformě. Jakou zvolíte je na vás. Tak můžete nosit pistoli níže pod výstrojí a stále lze dobře tasit. Konstrukčně kydexové pouzdro zbraň chrání a zároveň je pootevřené pro snadnou údržbu a výplach nečistot.

Tato pouzdra se nosí vždy namontovaná na platformě Safariland, Blackhawk nebo Blade-Tech. Zbraň v nich je velmi dobře dostupná. Většinou se nosí na snížené platformě na stehně s jistícím popruhem kolem stehna.

Můžete využít platformy výrobců Safariland, Blackhawk a Blade-Tech. Pouzdra lze zakoupit buď jako sestavy, nebo samostatně a jednotlivé typy uchycení si poskládat.

Konstrukčně je taktické pouzdro vhodné pro všechny námi nabízené platformy, protože každé má všechny potřebné díry pro jejich uchycení. 

Typy platforem

 • Safariland UBL Low-RideVětší - nižší snížená platforma k montáži přímo na pouzdro nebo pro samici QLS 22. K této platformě doporučujeme stehenní popruh, aby nedocházelo při pohybu ke kývání a při tasení k nadzvednutí pouzdra, které by mohlo vzpříčit zbraň.
 • Safariland UBL Mid-RideMenší snížená platforma rovnou pro taktické pouzdro nebo jako základna pro samici QLS 22. Průvleková oka jsou až pro 50 mm široký opasek.
 • Safariland UBL High-RideNejvyšší Safariland platforma rovnou pro taktické pouzdro nebo jako základna pro samici QLS 22. Průvleková oka jsou až pro 50 mm široký opasek. Tato platforma se nedá použít se stehenním popruhem.
 • Safariland MLS16 - MOLLE Locking SystemJe to klíčová platforma pro uchycení na MOLLE vazbu. Lze na ní namontovat pouzdro napřímo, nebo využít QLS 22 samici pro rychlou výměnu a nasazení. Na pouzdře pak musí být přimontován samec QLS 19.
 • Safariland QLS - Quick Locking SystemTento systém se skládá z QLS 22 - samice a z vidlice QLS 19 - samce. Máme ho ve více barevných provedeních jako Kit, Set a samostatně. Na pouzdře je namontován samec jako vidlice a na platformě UBL nebo MLS je namontována samice. Tudíž musíte k tomuto systému mít další platformu, protože je jen jako prostředník. Slouží pro velmi rychlé uchycení a výměnu pouzder při zachování jedné hlavní platformy na opasku nebo molle. Samice QLS 19 nabízí možnosti nastavení sklonu.
 • Blackhawk Jacket Slot Duty Belt LoopKratší tuhá a pevná snížená platforma s možností nastavení sklonu pouzdra při montáži do jiných děr. Platforma se nemusí provlékat opaskem, ale lze ji nasadit a pomocí šroubů utáhnout i na velmi tuhém opasku o šířce do 55 mm.
 • Blackhawk Mid-Ride Duty Belt LoopDelší a větší robustní vcelku oblíbená snížená platforma. Nemusíte ji provlékat, můžete ji nasadit na opasek a šrouby utáhnout k sobě. Pojme opasky šířky do 55 mm. Doporučujeme popruh pro upevnění na stehno.
 • Blade-Tech Tek-LokPopulární univerzální uchycení u nás využívané především pro IPSC - sportovní pouzdra. Lze ale stejně dobře použít i pro taktické pouzdro. Není tak nízko jako ostatní platformy, ovšem je stále od těla. Na Tek-Loku si můžete nastavit pro jakou šířku opasku ho použijete, a to až do 55 mm.

Všechny platformy a typy uchycení mají v balení veškeré šroubky k montáži a k samostatnému kydexovému pouzdru bez platformy také obdržíte šroubky pro montáž.

U těchto pouzder není na výběr. Pokud je bez pojistky, je bez sweatguardu, s pojistkou sweatguard má, a to jen do té délky, do které je potřeba pro funkční montáž automatické nebo bungee gumové bezpečnostní pojistky proti vypadnutí zbraně.

Sklon lze zvolit už při výrobě, a to na zakázku. Standardně se vyrábí se sklonem 0° kolmo k zemi, protože většina platforem nabízí nastavení sklonu uchycením pouzdra do jiných děr.

Bezpečnostní pojistka a nastavení svoru

 • Nastavení svoruKaždé taktické služební kydexové pouzdro je vybaveno nastavením svoru, sami si můžete nastavovat, jak moc chcete, aby zbraň v pouzdře držela. Pistole určitě sama nevypadne, to je dáno samosvorem a utáhnutím pouzdra. Pro drsné a služební využití je potřeba použít bezpečnostní pojistku.
 • Blade-techAutomatická plastová pojistka. Při zajištěném stavu je napruženázajišťuje zbraň proti vypadnutí či neoprávněnému vyjmutí cizí osobou. Tuto pojistku doporučujeme k vykonání služby jako policista. Odtlačením "páčky" k tělu dojde k odskočení pojistky dopředu a pistole je rychle přístupná k vytasení.
 • BungeeGumová pojistka. Tento druh jištění zbraně spočívá v napružení gumy s nylonovým hmatníkem přes čelo závěru. Je daleko levnější a uplatnění si našla například v armádě. Svou jednoduchostí bohatě stačí na zajištění zbraně proti vypadnutí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na pistole a revolvery
Záruka: 2 roky
Materiál: Kydex
Strana nošení: Pravá
Bezpečnostní pojistka: Auto pojistka
Typ platformy: Safariland mid-ride
Barva: Olive
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: