Kotvící stanový set Nite Ize Figure 9 Tent Line Kit

Kód: F9SP-01-4R3
346 Kč 286 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • kotvení a vypínání stanů bez uzlů
 • 4x plastová karabina Figure 9 s provazem
 • reflexní šňůra pro lepší orientaci
 • dva způsoby kotvení
  • pevný kotvící bod
  • smyčka
 • značený směr vedení provazu pro jednoduché použití
 • plastová karabina Figure 9
  • pro provazy o průměru 2 až 5mm
  • rozměry: 29,17mm x 37,56mm x 3mm
  • váha: 3 g
 • 4x zelená reflexní šňůra o délce 2,5m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento stanový set FIGURE 9® TENT LINE KIT je vytvořen specielně pro kotvení a vypínání stanů. Vypínání je jednodušší, kolík zarazíte přesně tam, kde chcete vy a  délku šňůry si jednoduše nastavíte bez jakéhokoliv uzlování. A když budete chtít stan dopnout, stačí jen zatáhnout za ukotvenou šňůru a zajistit. Set obsahuje vše co potřebujete: 4x karabinu a 4x šňůru. Zelená nylonová šňůra je reflexní, takže vám pomůže nejen najít ten správný stan, ale hlavně omezí otravné zakopávání o šňůry ve tmě. Obzvláště pokud jsou s vámi malé ratolesti

 Utahovací karabina Figure 9

Inovativní a patentovaná karabina Nite Ize FIGURE 9® slouží k utahování, připevňování, spojování a zajištění provazů a lan bez použití uzlů. Tato karabinka dělá z utahování, kotvení a povolování lan a provazů naprosto jednoduchou záležitost. Karabinu můžete použít na svazování palivového dříví, zajišťování nákladu na korbě, napínání stanu prostě na cokoliv, kde je potřeba napínat, svazovat, přitahovat a utahovat. Karabina je vyrobena z lehkého a odolného hliníku, takže se vám pronese jen minimálně. Můžete s ní vázat jak přímé linie, tak vytvářet stahovací oka. A když chcete naopak věc rozvázat či povolit stačí jen provaz či lano vyháknout a bezpečně pomalu uvolnit přes připravený výřez. Karabina má navíc směry vedení lana vyznačeny laserem na těle. Nemůžete tedy udělat chybu.

Karabina byla oceněna americkým renomovaným magazínem "Backpacker Magazine" za geniální inovaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Funkce: utahování, svazování, přitahování, připoutávání
Použití: kempování, outdoorové aktivity, dům a zahrada, dílna a garáž
Vlastnosti: nízká váha, pevnost, multifunkčnost, reflexní šňůry pro lepší viditelnost
Materiál: plastová konstrukce
Provedení: karabina s reflexní šňůrou
Položka byla vyprodána…

Uvazovací karabina Nite Ize Figure 9 - použití

Vypínací stanový set Nite Ize Figure 9 Tent Line Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.