Nastavitelný gumicuk s karabinou Nite Ize Knotbone Adjustable Bungee

Kód: KBB5-01-R3 KBB9-01-R3 Zvolte variantu
188 Kč 330 Kč od 188 Kč 155 Kč bez DPH 273 Kč bez DPH od 155 Kč bez DPH
Skladem Zeptejte se nás na dostupnost Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • gumicuk s nastavitelnou délkou
 • lze utáhnout pouhým zatažením
 • karabina namísto klasického háčku
 • dostupné ve dvou velikostech
 • velikost #5
  • šňůra bungee ∅ 5mm, délka 15 až 66cm
  • váha: 41 gramů
 • velikost #9
  • šňůra bungee ∅ 9mm, délka 25 až 122cm
  • váha: 169 gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumicuk Nite Ize KNOTBONE™ ADJUSTABLE BUNGEE™ s nastavitelnou délkou šňůry umožňuje dotahovat a uvolňovat připoutaný náklad bez toho, aniž byste gumicuk museli odháknout, jak u klasické bungee šňůry. Navíc je KnotBone vybaven místo háků karabinami se zámkem, takže náklad připevníte, a navíc bezpečně pojistíte proti nechtěnému odpoutání. Už žádné letící konce bungee. Prostě další z řady našich vylepšováků. Naše KnotBone bungee je navíc velice odolná a drží svou flexibilitu. Pro vás to znamená: už žádné vytahané gumicuky, na které se nedá spolehnout. Karabiny mají po stranách výřez a vybrání, které slouží k zajištění dotažené šňůry proti uvolnění. Velice jednoduché a praktické. Karabiny zakotvíte na požadovaném místě, utáhnete šňůru na požadovaný tah a pak jen jednou otočíte konec šňůry kolem karabiny na označeném místě a zaháknete. Hotovo! A aby šňůra neplandala jsou oba její konce vybaveny malým klipem, kterým ji zacvaknete do napnutého konce. Gumicuk KnotBone zůstane přesně tam, kde jste ho dotáhli, díky karabině neodletí a potřebný tlak si nastavíte bez nutnosti omotávání prostým zatažením a zajištěním. 

UPOZORNĚNÍ

Před použitím si nejprve prostudujte instrukce k použití. Při používání elastické šňůry dbejte vždy opatrnosti. Zkontrolujte výrobek před každým použitím. Pokud je šňůra, jakkoliv poškozena proříznutím, trhlinami, popálením a podobně – nepoužívejte ji. Pokud má výrobek deformované karabiny, nepoužívejte ho. Nepoužívejte na ostrých předmětech a tam, kde hrozí prodření šňůry. Karabiny by měli být při použití plně zaháknuty a pojistky karabin plně uzavřeny. Karabiny nepoužívejte pouze zaháknutím za konce nebo při neúplném uzavření pojistky karabiny. Při používání mějte nasazené ochranné brýle. Elastickou šňůru napínejte opatrně, a části těla držte mimo pravděpodobnou dráhu smrštění šňůry v případě jejího uvolnění. Nenapínejte a nepovolujte šňůru přímo k sobě nebo jiné osobě. Nenapínejte šňůru více než je 50 % její původní délky. Přílišné napnutí šňůry může vést k deformaci a poškození karabin nebo šňůry a k následnému nekontrolovatelnému uvolnění. Nekontrolovatelné uvolnění šňůry může vést k vážnému zranění nechráněných částí těla jako jsou například oči. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro horolezectví. Výrobce není zodpovědný za ztráty nebo zranění způsobené nesprávným používáním. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Funkce: přepevňování materiálu, upínání předmětů, přitahování předmětů
Použití: Taktické, cestování, kempování, outdoorové aktivity, dům a zahrada
Vlastnosti: jistota uchycení, nastavení délky šňůry, nastavení požadované tenze, pojištění proti nechtěnému odpoutání
Materiál: elastická bungee šňůra, polykarbonátová karabina se zámkem z ocelového drátu

Nastavitelný gumicuk s karabinou Nite Ize Knotbone Adjustable Bungee instrukce k použití

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RC Avatar autora | 21.3.2020
Rychlost, komunikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.