Zbraňový olej Rhinoceraptor

Kód: RH01
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Zbraňový olej Rhinoceraptor

  • Vhodný pro všechny typy zbraní
  • Poskytuje maximální péči pro Vaši zbraň
  • Minimalizuje tření styčných ploch zbraně
  • Prodlužuje životnost zbraně
  • Zlepšuje chod a spolehlivost
  • Chrání před korozí
  • Olej s přísadou keramických mikročástic (bez vody)
  • Snadná aplikace
  • Objem je 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbraňový olej Rhinoceraptor je unikátní olej, který je kvalitativně srovnatelný s motorovým olejem do závodních speciálů. Díky inteligentním molekulám nestéká a drží na kovových součástech jako magnet (vytváří tenkých ochranný film). Olej je ještě obohacen o mikroskopické částice hexagonálního nitridu boru „bílý grafit“. Použití speciálního oleje sníží tření součástí ve Vaší zbrani jednak vlivem viskozitních vlastností oleje, a dále zacelováním nerovností kovových povrchů, za působení provozního tepla a tlaku, mikroskopickými částicemi „bílého grafitu.“ 

PROČ JSOU UNIVERZÁLNÍ ČISTÍCÍ A MAZACÍ PROSTŘEDKY VE SPREJI NEVHODNÉ K MAZÁNÍ ZBRANÍ?

Mnoho střelců je přesvědčeno, že nejlepším způsobem jak ošetřovat a mazat svou zbraň je za použití univerzálních prostředků ve sprejích, které čistí a zároveň mažou. Bohužel, toto je velký omyl! Prakticky není možné tyto dvě vlastnosti prostředků spojit tak, aby plnohodnotně plnili svou funkci, neboť si tyto dvě vlastnosti vzájemně odporují. Prostředky, které mají čistící vlastnosti, obsahují „agresivní“ chemii, která slouží k odstranění zbytků nespálených prachových plynů, karbonu a dalších nečistot. Ta obsahuje vodu a další přísady, které snižují mazací vlastnosti prostředku a mohou při dlouhodobém působení způsobit poškození povrchové úpravy součástí nebo korozi.

PROČ JE NÁŠ OLEJ LEPŠÍ NEŽ PROSTŘEDKY NA ZBRANĚ JINÝCH VÝROBCŮ?

Náš zbraňový olej je skutečně pouze olej s přísadou keramických mikročástic. Tyto látky mají mazací vlastnosti snižující tření a vytvářející ochranu proti nečistotám. Neobsahují chemii, která by snižovala jejich mazací vlastnosti a ohrožovala kovové součásti a jejich povrchovou úpravu.

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O SVOU ZBRAŇ!

Doporučujeme použít následující postup:

(Ihned po střelbě nebo při nepoužívání alespoň 1krát za rok)

1) Aplikovat na zbraň čisticí prostředky (vývrt hlavně, mechanické součásti zbraně).

2) Nechat působit 5-10 min.

3) Narušit nečistoty, usazené na mechanických součástech zbraně, pomocí kartáčku (s nylonovými nebo mosaznými štětinami).

4) Vytřít řádně hadříkem nebo bavlněnými ubrousky.

5) Vyčistit vývrt hlavně (po směru dráhy letu střely) buď pomocí kartáčku se štětinami a „výtěrákem“ nebo čistící šňůrou (boresnake/borecleaner).

6) Na mechanické součásti Vaší zbraně (spoušťový mechanismus, uzamykání hlavně, vedení závěru, vratná pružina atd.) lehce nanést, pomocí aplikátoru náš olej RHINOCERAPTOR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění na zbraně
Záruka: 2 roky
Objem: 30 ml
Typy zbraní: Vhodný pro všechny
Chrání před korozí: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 9.4.2024
Jsem spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: