Chrániče kolen UF PRO Solid Knee Black

Kód: 51400001
610 Kč 504 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chrániče kolen UF PRO Solid Knee jsou pružné, bezhalogenové, odolné proti plameni a vyznačují se odolností vůči vodě a nízkým teplotám. Poskytují proto spolehlivou ochranu proti propíchnutí ostrými a hranatými předměty.

  • Flexibilní
  • Bezhalogenové
  • Odolnost vůči plameni
  • Odolný vůči vlhkosti
  • Odolnost vůči nízkým teplotám
  • Spolehlivá ochrana proti propíchnutí ostrými a hranatými předměty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranu proti nárazům, ke kterým může dojít při pádu nebo klečení, zajišťuje chránič UF PRO® Flex, který se přidává za chránič UF PRO® Solid.

Kromě spolehlivé ochrany proti propíchnutí poskytuje vynikající pohodlí při nošení. Lze jej proto nosit neustále, což jen zvyšuje jeho vynikající ochrannou hodnotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chrániče kolen a loktů
Záruka: 2 roky
Materiál: 100% termoplastická polyether-polyuretanová směs
Váha: 81 g
Odolnost vůči nízkým teplotám: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAKÉ JE ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI?

Společnost UF PRO navrhuje a vyrábí špičkové taktické oblečení pro bezpečnostní a armádní složky. Díky jejím výrobkům mohou plnit své poslání v nejtvrdších přírodních a městských podmínkách s vysokým fyzických nasazením. 

Dříve, než začaly být používána značka UF PRO, byla firma známá pod názvem UNI&FORMA. UNI&FORMA byla založena v roce 1997 ve Slovinsku s vizí vyrábět vysoce funkční oděvní systémy pro velké státní i privátní bezpečnostní organizace. Brzy začali zásobovat největší vládní sbory ve Slovinsku, jako je slovinská armáda, policie, celní správa a mnoho dalších. S téměř dvacetiletými zkušenostmi s výrobou outdoorových oděvních systémů pro profesionální koncové uživatele začali spolupracovat s menšími skupinami a vojenskými jednotkami, které je oslovily s ještě vyššími nároky na kvalitu funkčního taktického outdoorového oblečení. Z těchto projektů se zrodila myšlenka značky UF PRO.

S novými koncepty produktů, inovativními technologiemi a nikdy předtím neviděnými funkcemi se brzy stali jednou z nejinovativnějších značek na špici výrobců taktického oblečení. Dnes jsou nesmírně hrdí a poctěni, že vysoce specializované vojenské jednotky a jednotky bezpečnostních sborů, jejichž životy často závisí na vybavení, si vybraly UF PRO.

Pouze špičkové materiály vyrábějí špičkové výrobky. Proto používáme pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinujeme je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části vyvíjíme interně.

MATERIÁLY SVĚTOVÉ TŘÍDY V KOMBINACI S INOVATIVNÍMI TECHNOLOGIEMI.

Pouze ze špičkových materiálů lze vyrobit špičkové výrobky. Proto při výrobě používají pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinují je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části společnost vyvíjí interně.

OUTDOOROVÉ ODĚVY NEJVYŠŠÍ KVALITY URČENÉ PRO TAKTICKÉ UŽIVATELE.

Výrobky jsou konstruovány tak, aby fungovaly i v těch nejnáročnějších přírodních podmínkách, od monzunového lijáku až po teploty pod nulou. Avšak předtím, než oděvní součástka dostane značku UF PRO, musí splnit přísné požadavky profesionálních koncových uživatelů na funkčnost, ergonomii, design a odolnost.

VYROBENO V EVROPĚ.

"Made in Europe" - při procesu výroby, a to od použitých materiálů až po výrobní procedury striktně dodržujeme evropské normy a používáme taková výrobní zařízení, abychom zaručili špičkovou kvalitu výrobků.