Zvětšovací modul FALKE B3X LE se sestavou FlipUp

Kód: FAL30-0037
9 550 Kč 7 893 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Zvětšovací modul Falke během několika sekund přemění všechny běžné reflexní zaměřovače na vysoce kvalitní puškohledy s 3x zvětšením.

 • vhodné pro všechny ráže
 • masivní odolné kovové pouzdro
 • čočky odolné proti poškrabání
 • vodotěsný do 10m
 • plněno dusíkem
 • Flip Up sklápěcí mechanismus
 • rychloupínací mechamismus
 • montážní rozhraní Picattinny
 • dioptrická kompenzace
 • váha 308g
 • stanové/výškové nastavení 29 MRAD / 100 MOA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvětšovací modul Falke během několika sekund přemění všechny běžné reflexní zaměřovače na vysoce kvalitní puškohledy s 3x zvětšením. Zvětšovací modul je tvořen vysoce odolným kovovým pouzdrem, které obsahuje vícevrstvé čočky, přesný nastavovací mechanismus a dioptrickou kompenzaci. Zvětšovací modul je plněn nitrogenem, čočky jsou odolné proti poškrabání a jsou ošetřeny proti zamlžování.  Díky své robustní konstrukci odolá optika naplněná dusíkem vysokým otřesům a i v těch nejnáročnějších podmínkách. 

Montáž puškohledu na Picatinny rozhraní je rychlodepínací a dotažení je prováděno vestavěným šroubovým upínáním. V soupravě je i adaptér (mezičas) pro výškové nastavení. Flip Up sklápěcí mechanismus se v obou polohách uzamyká a jeho ovládání je intuitivní a připravené pro ovládání i v zimních rukavicích.

Zvětšovací moduly Falke jsou plně stavěny a vyráběny, tak aby splňovaly potřeby ozbrojených složek. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvětšovací moduly
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 3x
Zorné pole (100m): 12,7m
Rozsah výškového a stranového nastavení: + - 29 MRAD, 100 MOA
Rozměry: 75x41x45mm
Hmotnost: 308g
Materiál: hliník
Obsah balení: zvětšovací modu, FlipUp montáž, výškový adaptér
Plnící plyn: nitrogen

Zvětšovací modul Falke B3X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.