Kontejnerová spoušť Schmeisser Dynamic Triggertech Competitive AR 15

Kód: 202000-0128
7 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kontejnerová spoušť od jednoho z nejznámějších výrobců spouští ideální jak do těch nejtvrdších podmínek a pro ozbrojené složky, tak pro soutěžní disciplíny, osobní obranu, lovectví, přesnou střelbu, střelbu s rychlou kadencí.  

 • Kontejnerová spoušť pro pušky typu AR 15
 • Ideální pro ty co chtějí lehčí a spolehlivou spoušť 
 • Krátký "dvoukrokový" chod a reset
 • Odpor spouště 3,5lbs / 1,6kg
 • Propad 0,38mm
 • Reset 0,76 mm
 • Jazýček spouště nerezový, zaoblený
 • FRT - tření prostá technologie
 • Nulový "creep" naprosto hladký chod
 • Spolehlivá i v nejtvrdších podmínkách
 • Vnitřní části z 440C nerezové oceli
 • Housing: anodizovaný hliník 7075
 • Obsahuje: spoušť a montážní klíč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontejnerová spoušť od jednoho z nejznámějších výrobců spouští. Společnost Triggertech se řídí heslem: "Věříme, že spoušť je nejduležitější komponent v jakékoli zbrani, spoušť byste měli milovat a věřit jí." Díky perfektním vlastnostem je Triggertech nově montován do sportovní řady pušek Schmeisser Dynamic.

Technologie FRT (Frictionless Release Technology - tření prostá technologie spouštění) vynalezená firmou TriggerTech principiálně odlišuje jejich spoušťový mechanismus od jiných typů spouští, které fungují na bázi smykového tření. Všechny ostatní spouště fungují na bázi smykového tření. Kontejnerová spoušť Triggertech Competitive AR 15  využívá technologii FRT v podobě použití volně loženého válečku, který nevyužívá smykové tření, ale tření valivé. Plošky se tak o sebe netřou, ale je mezi nimi točící se válec. Díky této technologii a eliminaci smykového tření mají spouště TriggerTech opravdu krásný čistý chod a nulový "creep". 

Spoušť Competitive má fixní odpor spouště 3,5 lbs / 1,6 kg. Chod spouště je dvoukrokový, s krátkým a čistým resetem. Odpor spouště nijak neovlivňuje bicí pružinu a spoušť je tedy vysoce spolehlivá. Díky použitým materiálům a  technologii FRT zaručuje spoušť vysokou odolnost a maximální spolehlivost. Spoušť je vhodná i pro extrémní prostředí a zátěž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Pouzdro: anodizovaný hliník 7075
Hlavní části: 440C ocel
Tvar spouště: zaoblená
Chod spouště: krátký, dvoukrokový, pocitově srovnatelný s pistolemi 1911
Technologie spouštění: Frictionless Release Technology FRT - tření prostá
Odpor spouště: fixní 3,5 lbs / 1,6kg (rozděleno na 0,75lbs a 2,75lbs)
Creep: 0
Propad spouště / overtravel: < 0,015"
Reset: < 0,030"
Pro piny (nejsou součástí): .154"
Hmotnost: 80g
Varianta: pro AR15 / M4

Kontejnerová spoušť TriggerTech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm