Oboustranné napínací táhlo závěru AR 15 Schmeisser Silencer Ready

Kód: 211317-0011
3 250 Kč 2 686 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Oboustranné napínací táhlo pro AR15 / M4
  • Optimalizováno pro použití s tlumičem
  • Výřezy pro odvod plynů
  • Shodný úhel tahu na obou stranách
  • Zesílená pružinka pro bezpečné zachycení v horním pouzdře závěru
  • Ergonomický design pro maximální efektivitu použití
  • Materiál: 7075-T6 hliník
  • Povrchová úprava tvrdou anodizací dle standardu MIL-A8625F-Type III Class 2
  • Hmotnost 38 g
  • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné napínací táhlo závěru AR 15 Schmeisser má odolnou konstrukci zajišťující maximální spolehlivost. Táhlo je vyrobeno z vysoce kvalitního bloku leteckého hliníku 7075-T6. Lze ovládat z obou strana a oběma rukama. Napínací páka je konstruována tak, aby zajišťovala shodný úhel tahu na obou stránkách a tím přispívala k jistotě, bezpečnosti a rychlosti obsluhy zbraně. Díky svému designu umožňuje napínací táhlo použití i v kombinaci s nasazeným zvětšovacím optickým modulem nebo větší puškovou optikou. Zaoblené hrany dodávají bezpečnosti při manipulaci i při používání bez rukavic. 

Napínací táhlo je konstruované pro správnou funkci zbraně i při použití s tlumičem a přispívalo k maximálnímu pohodlí a bezpečnosti střelce. Táhlo je vybaveno kanálky pro řízený rozptyl plynů a zadní část táhla je mírně vyvýšená. Tyto konstrukční prvky zajišťují maximální odvod plynů mimo usazenou tvář střelce. Omezení zpětného tahu plynů ocení i levorucí střelci.

Každé napínací táhlo prochází přísnou interní kontrolou kvality. Výrobky jsou při balení označeny výstupní kontrolou "Schmeisser Quality Check".

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Ovládání: oboustranné se shodným úhlem tahu
Použití s tlumičem: ano, konstrukční optimalizace
Materiál: 7075-T6 hliník
Povrchová úprava: eloxování / tvrdá anodizace dle  MIL-A8625F-Type III Class 2
Výrobce: Schmeisser GmbH, Německo
Kompatibilita: AR 15, M 4 konstrukce

Oboustranné napínací táhlo závěru AR 15 Schmeisser

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm