Dvojitě vinutá vratná pružina závěru + doraz závěru Schmeisser pro AR 15 /M4

Kód: 203517-0280
1 300 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dvojitě vinutá vratná pružina závěru + doraz závěru Schmeisser výrazně zlepšující funkci a efektivitu střelby u všech modelů AR 15. 

 • Snižuje hluk a zvyšuje životnost tubusů pažby (buffer tube)
 • Snižuje zpětný ráz
 • Zajištuje hladší a spolehlivější chod závěru
 • Materiál: pružina ocel, buffer 7075-T6 hliník
 • Váha:
  • pružina 52g
  • doraz závěru - buffer: 82g (3oz)
 • Obsahuje: vratnou pružinu + doraz závěru
 • Vyrobeno v Německu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojitě vinutá vratná pružina závěru + doraz závěru Schmeisser pro AR 15 / M4 výrazně zlepšuje funkci a efektivitu střelby u všech modelů AR 15. Dvojitě vinutá pružina snižuje zpětný ráz a zajišťuje hladší a spolehlivější chod závěru a to i při používání rozdílného střeliva. Přispívá ke zvýšení spolehlivosti zbraně díky vzájemně se podporujícím, zesíleným pružinám, podobným těm, které se využívají u kulometů MG3. Ocelová pružina  a buffer mají odolnou povrchovou úpravu v souladu s vojenským standardem  MIL-A8625F-Typ III Třída 2. Doraz závěru (buffer) váží 84g (3oz).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Buffer Tube
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm