Schmeisser plynový násadec (Gas Block), nízkoprofilový (0,75"), stavitelný

Kód: 1814-0285S
3 200 Kč 2 645 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

 •  0,750" vnější průměr hlavně, nízký profil
 • Pro všechny standardní hlavně AR 15
 • Německá ušlechtilá ocel 42CrMo4
 • Nastavitelný - klikací
 • 20 pozic nastavení s automatickou aretací
 • Povrchová úprava brynýrováním
 • Hmotnost 65 g
 • Výška: 36 mm
 • Šířka: 28 mm
 • Součástí balení:
  • fixační šrouby
  • zajišťovací pin
  • seřizovací klíč
 • Vyrobeno v Německu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocelový nízkoprofilový stavtielný plynový násadec Schmeisser (Gas Block) e vhodný i pro úzké předpažbí typu SLIM. Je určen pro všechny standardní hlavně AR 15 s vnějším průměrem 0,750". Plynové násadce jsou vyrobeny z německé ušlechtilé oceli 42CrMo4, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti praskání. Použitý materiál navíc dobře odolává negativním vlivům výstřelových plynů. 

Zajišťovací pin je umístěn v dostatečné vzdálenosti od plynového kanálku a omezuje tak nechtěné hromadění karbonu. Plynový násadec je stavitelný v rozsahu 20ti pozic a je vybaven automatickou aretací s výrazným zvukem kliknutí. Nastavení gasblocku lze resetovat. Plynový násadec má symetrickou konstrukci a zachovává tak všechny vlastnosti volně plovoucích hlavní. Precizní zpracování a optimální tolerance zajišťují maximální těsnost proti nechtěnému úniku plynů.   

Gasblock nastavujete klikáním, které je praktické zejména v době, kdy můžete zbraň používat například s tlumičem. Stačí si jen zapamatovat počet kliknutí a po sejmutí tlumiče nastavíte gasblock zpět do původní ideální polohy.

Plynové násadce Schmeisser jsou testovány v souladu s vojenskými standardy a každý prochází přísnou interní kontrolou kvality. Výrobky jsou při balení označeny výstupní kontrolou "Schmeisser Quality Check".

Plynový násadec je dodáván s fixačními šrouby, zajišťovacím pinem a seřizovacím klíčem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a bezpečnostní materiál
Záruka: 2 roky
Varianta: .750"vnější průměr hlavně
Materiál: německá kvalitní ocel
Povrch: černý leštěný
Hmotnost: 65g
Rozměry d/v/š: 30/36/28mm
Rozsah dodávky: plynový blok včetně šroubů a imbusového klíče
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZE Avatar autora | 29.12.2023
velmi dobrá kvalita,
5
PL Avatar autora | 14.5.2022
Zatím, nevím, ale vypadá dobře.
5
DC Avatar autora | 24.2.2022
Bezproblémová instalace, přesné tolerance Zbraň funkční, seřízení plynů komfortní Zapomeňte na “pojistné červíky ;o)”...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm