Tlumič výšlehu plamene Schmeisser NoFlash .223 Rem

Kód: 211417-0090S
1 975 Kč 1 632 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Tlumič výšlehu plamene na AR 15
  • Uzavřená konstrukce zabraňující pronikání prachu do hlavně
  • Materiál: německá kalená ocel
  • Povrchová úprava: brynýr
  • Hmotnost 62 g
  • Délka 48 mm
  • Vnitřní průměr: 1/2 "- 28 UNEF 2A
  • Obsahuje: tlumič výšlehu, podložku Crash Washer

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlumičů výšlehů plamene je spousty, ale tenhle skutečně funguje . Vyroben v Německu z vysocekvalitní oceli, kalený, brynýrovaný a v trojzubcovém provedení, které kromě tlumení výšlehu dokáže i pozlobit při boji zblízka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Ráže: .223 Rem
Materiál: kvalitní německá kalená ocel
Povrchová úprava/ Barva: černý, leštěný
Hmotnost: 62 g
Délka: 48 mm
Vnitřní průměr: 1/2 "- 28 UNEF 2A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm