Zboží značky VIKTOS je možné vyzkoušet a zakoupit po dohodě také v showroomu společnosti HQH System, Na Jarově 29, Praha 3. Otevírací doba: po-st 13:00-17:00 čt 13:00-18:00 pá 13:00-16:00

EXOTAC

Webová stránka značky: EXOTAC

EXOTAC, Inc je přesně to co nastane, když dáte dohromady outdoorové nadšence a partu techniků s inženýrským titulem. EXOTAC je rodinný podnik v soukromém vlastnictví se sídlem a výrobou ve městě Buford, Georgia, USA. Společnost byla založena absolventem Purdue University, který má slabost pro všechny věci za jejichž vznikem stojí příroda a lidský génius. Výrobky EXOTAC v sobě kombinují kovy, přírodní bohatství a taky trochu historie. 

Cílem společnosti EXOTAC je vývoj a výroba extraordinérního, vysoce kvalitního a unikátního vybavení jak do přírody, tak do města. EXOTAC si také stojí za tím, že se neohlíží na náklady pokud se to týká vývoje a kvality výroby. Produkty EXOTAC nepatří do kategorie masové výroby při nejnižší ceně. Každý produkt a každá série je vyráběna v omezených  počtech, tak abychom byli schopni zaručit maximální kvalitu a odstranění nedostatků.

 

4 položek celkem
Pouzdro na zapalovač EXOTAC fireSLEEVE
420 Kč

voděodolný do 1m po dobu minimálně 30 minut plave n a vodě chrání tlačítko plynu...

fullsizeoutput 18df
820 Kč

Rozměry: délka 9cm, váha 30g výměnná ferroceriová křesadlová tyč délka 6cm...

fullsizeoutput 18de
925 Kč

křesadlová tyč ze směsi ferrocerium/ magnesium délka dříku 6cm voděodolné, teplota...

fullsizeoutput 18e0
960 Kč

tělo pouzdra z anodizovaného hliníku¨ laserem řezaná  povrchová textura pro...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem