Kompenzátor Schmeisser NOREC .223 Rem

Kód: 211417-0079S
2 900 Kč 2 397 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Extrémně efektivní kompenzátor zpětného rázu
  • Vyroben z prvotřídní německé oceli 4140
  • Ráže .223 Rem 
  • 1/2 "- 28 UNEF 2A
  • Povrchová úprava oxidací na matnou čerň
  • Délka / průměr:  59 mm / 22 mm
  • Váha 81gramů
  • Schváleno pro IPSC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompenzátor Schmeisser NOREC® byl navržen tak, aby omezil zpětný ráz na maximum. Kompenzátor NOREC je vyroben z německé oceli s vertikálními porty se sklonem 45°.  Jeho konstrukce zajišťuje rychlou a přesnou střelbu. Na trhu neexistuje žádný další takový kompenzátor, který by při této malé velikosti a hmotnosti dosáhl srovnatelného snížení zpětného rázu. Kompenzátor vyrobený z oceli je prakticky necitlivý na teplo, opotřebení a korozi. Lze jej nainstalovat pomocí standardních nástrojů pro AR15. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Ráže: .223 Rem
Materiál: kvalitní německá kalená ocel
Povrchová úprava/ Barva: černý, leštěný
Hmotnost: 81g
Délka: 59mm
Vnitřní průměr: 1/2 "- 28 UNEF 2A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm