Vodotěsná hygienická taška Nite Ize RunOff Toiletry Bag

Kód: ROT-09-R8
1 160 Kč 959 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • ochrání proti prachu, vodě a písku
 • TRU® ZIP  patentovaný vodotěsný zip
 • certifikovaná vodotěsnost a prachotěsnost dle standardu IP67 (1metr do 30minut)
 • ochrání vaše zavazdlo v případě netěsnosti tektuých hygienických potřeb
 • velký vstupní otvor pro jednoduchou manipulaci s uloženými věcmi
 • průhledné pro lepší přehled
 • pevné nylonové poutko pro zavěšení
 • materiál TPU pro vysokou odolnost a životnost
 • integrované kotvící body pro připevnění
 • průhledná přední stěna pro lepší přehled
 • kompresní vlastnosti
 • rozměry: š 128mm x v 242mm x h 100mm
 • váha: 68 gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hygienická taška ochrání nejen uložené vybavení, ale v případě nechtěného vytečení hygienických potřeb i obsah vašeho zavazadla. Nic dovnitř, nic ven. Taška má široký vstupní otvor pro jednodušší vkládání vybavení. Průhledné stěny slouží k lepší orientaci a manipulaci s uloženými předměty. Odolné dno zajistí patřičnou stabilitu tašky ať již ji zavěsíte na stěnu nebo položíte na poličku či umyvadlo. Kompresní funkce zajistí, že při vytlačení vzduchu a uzavření snížíte prostorový objem tašky na minimum a ušetříte místo v batohu, či zavazadle.

Kompletně vodotěsné a prachotěsné (testováno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU® Zip TRU® ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a pouzdra RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 

SPRÁVNÉ POUŽITÍ

Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.

DŮLEŽITÉ

Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před použitím zkontrolujte výrobek zda není protržen či prodřen. Klikněte zde pro instruktážní video údržba RunOff.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodotěsné tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.069 kg
Funkce: ochrana vybavení, organizace vybavení, uspořádání neseného materiálu, hygienická taška
Použití: Taktické, outdoor, kemping, cestování, sport
Vlastnosti: vodotěsnost, prachotěsnost, komprese
Materiál: TPU
Technologie: TRU® ZIP
Pravidla: IP 67
Provedení: vysokofrekvenční svařování

Nite Ize RunOff tip na použití

Nite Ize RunOff tip na použití II

Nite Ize RunOff údržba produktů

Nite Ize RunOff vodotěsná hygienická taška

Nite Ize RunOff vodotěsné kapsy a pouzdra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.