Svítilna na zbraň SureFire M312C Scout, 500lm

Kód: M312C-BK
19 215 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Svítilna na zbraň SureFire M312C Scout, 500lm

  • Prakticky nezničitelná LED dioda nastavená pro nejvyšší výkon a dlouhou dobu použití
  • Použita technologie TIR, která tvoří kužel světla s dlouhým dosahem a zároveň dostatečné periferní světlo, pro krátké i středně dlouhé použití
  • Uchycení na zbraň pomocí integrovaných svorek na každou picatinnu
  • Vyrobena z vysoce odolného eloxovaného leteckého hliníku, nárazu odolná, tvrzená čočka s ochranou vrstvou
  • Vodě a prachu odolná
  • Výkon je 500 lm
  • Doba použití je 1 h
  • Dosvit je 175 m
  • Barva je černá
  • Baterie 1x CR123A (součástí dodávky)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilnu na zbraň SureFire M312C Scout snadno upevníte na každou dlouhou zbraň, která má picatinnu nebo MIL-STD 1913 lištu, za pomoci 45°úhlové montáže RM45 od SureFire. Dále je ke svítilně dodáváno patní víčko DS00 (umožňuje připojení dálkového spínače). Dále je součástí balení momentový spínač ST07. Je to kompletní set bez nutnosti dokupovat ostatní doplňky potřebné k optimálnímu nasazení a ovládání světla na vaší zbrani. Její malá velikost zvyšuje ovladatelnost svítilny a nezabírá tolik místa na liště, takže je tam víc místa na jiné doplňky. Výrazně nezvyšuje váhu zbraně.

Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. Maximální výkon je 500 lumenů, což je víc než dost světla k dočasnému ohromení protivníkova zraku zvyknutého na tmu. Doba svícení je 1 hodinaM312 SCOUT je dodáván pouze s patním spínačem. Na máčknutím aktivujete dočasné svícení a úplným zmáčknutím spustíte trvalé svícení.  Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna je opatřena gumovými O kroužky, které ji tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Testována v boji, vyrobena tak, aby odolala zpětným nárazům při střelbě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Světelný výkon: 500 lm
Dosvit: 175 m
Doba svitu na plný výkon: 1 hod
Napájení: 1x CR123A
Napětí baterie: 3 V
Průměr hlavy: 29 mm
Průměr svítilny: 29 mm
Délka: 105 mm
Váha: 166 g

Surefire M312 Mini Scout Light Review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: