Schmeisser upínací Picatinny lišta na M-LOK, 5 drážek

Kód: 21-0465S
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
 • Upínací Picatinny M-LOK lišta na příslušenství
 • 5 slotů
 • Materiál odolný hliník 6082-T6
 • Povrch tvrdě eloxován dle vojenského standardu MIL-A8625F Typ III Třída 2
 • Hmotnost 22g
 • Rozměry: 55mm
 • Obsahuje: 
  • M-Lok® Picatinny rail
  • montážní šrouby
  • montážní klíč
 • Vyrobeno v Německu, Krefeld!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upínací Picatinny M-LOK lišta vyrobená zbrojovkou Schmeisser s německou precizností dle MIL-Spec standardů. Určena pro všechny platformy s montážním rozhraním M-LOK. Lišta slouží k osazení doplňky pro Picatinny rail. Lišta je vyrobena ze slitiny hliníku 6082-T6, který se vyznačuje mechanickou a antikorozní odolností, pevností a nízkou váhou. Lišta má 5 slotů a balení obsahuje samotnou lištu, montážní šrouby a montážní klíč.

Picatinny lišta je vyrobena v  souladu  s obranným standardem MIL-STD-1913 rail / STANAG 2324. Povrchová úprava je provedena v souladu a splňuje požadavky vojenského obranného standardu MIL-A8625F Typ III Třída 2. Zbrojovka Schmeisser je certifikovaným dodavatelem pro ozbrojené síly NATO, Schmeisser NATO Nummer: CF537. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Montážní rozhraní lišty na zbraň: M-LOK
Počet slotů: 5
Montážní systém uchycení doplňku na lištu: Picatinny rail
Materiál: hliníková slitina 6082-T6
Povrchová úprava: Tvrdé eloxování podle MIL-A8625F-Type III Class 2, černé leštěné
Celková váha: 21g
Celková délka: 55mm
Obsahuje: picatinny rail lišta, montážní šrouby, montážní klíč

Schmeisser - O nás

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCHMEISSER tradiční kvalita a nejmodernější technologie

Společnost Schmeisser GmbH je hrdým nositelem jména Hugo Schmeissera - jednoho z nejlepších a nejinovativnějších vývojářů pěchotních zbraní 20. století. Hugo Schmeisser se podílel na vývoji světově prvního samopalu, který byl používán v boji - Maschinenpistole MP18 a později v průběhu II. světové války zkonstruoval první útočnou pušku na světě - později známou jako Sturmgewehr Stg44.

Značka Schmeisser byla znovu obnovena panem Thomasem Hoffem a Andreasem Schumacherem v roce 2009. Před tím, než tito pánové založili ryze německou společnost pro výrobu palných zbraní Schmeisser GmbH, nasbírali více než 20 let zkušeností z vývoje, designování a prodeje zbraní. Vůbec prvním projektem se pak stal vývoj a výroba samonabíjecí pušky AR-15 pro civilní a použití a plně automatické M-16 pro domácí i mezinárodní použití u policejních a armádních složek. Současně se vývojové oddělení společnosti specializovalo na řešení zákaznických požadavků na úpravy zbraní.

V dnešní době je Schmeisser značkou, kde se tradice potkává s nejmodernějšími technologiemi. Schmeisser GmbH vyvíjí a vyrábí nejpokročilejší verze legendární americké pušky AR-15 stejně jako tradiční samonabíjecí pistole M 1911. Samonabíjecí pušky jsou určeny jak pro sportovní, tak pro lovecké účely. Všechny zbraně a jejich díly jsou vyráběny ve vlastních dílnách v Německu, ve městě Krefeld. Schmeisser je současně jednou z plně licencovaných společností pro dodávku lehkých pěchotních zbraní do armád NATO a do Bundeswehru. 

Hlavním mottem společnosti je: tradiční německá kvalita ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Projděte se našimi produkty a staňte se členem naší rodiny!

 logo schm