Nite Ize Steelie magnetická úchytka s lepící páskou

Kód: STSM-11-R7
468 Kč 387 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • k nalepení přímo na mobil nebo na ochranné pouzdro
  • neodymový magnet bezpečný pro mobilní telefony
  • 3M® VHB® lepící páska odstranitelná bez újmy na zařízení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák na mobilní telefon STEELIE je ideální řešení, pokud chcete mít v autě mobilní telefon pod kontrolou a na očích i bez držení. Magnetická úchytka, kterou můžete pomocí přilnavé lepící pásky 3M® VHB® připevnit přímo na mobilní telefon nebo na jeho obal je doplňkem k sadě Držáku mobilních telefonů do auta Nite Ize STEELIE. Tento náhradní magnet můžete nalepit na další telefon a v autě tak používat více zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k mobilním telefonům
Záruka: 2 roky
Barva: stříbrná
Montážní metoda: lepící páska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.