Samonabíjecí pistole Walther PDP Full Size 4,5", 9mm Luger

Kód: WAL2851741
18 900 Kč 15 620 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Samonabíjecí pistole  Walther PDP Full Size 4,5", v ráži 9mm je ideální pro všechny, kteří hledají spolehlivou, univerzální pistoli vhodnou jak pro skryté nošení, osobní ochranu, tak třeba pro služební účely. Revoluční ergonomie, rybiny SuperTerrain pro efektivní manipulaci v přední i zadní části závěru, příprava pro osazením optickým zaměřovačem a zcela nový spoušťový mechanismus Performance Duty Trigger. To je jen začátek. PDP je špička v evoluci Full Size samonabíjecích pistolí. Univerzální a přitom předurčená pro maximální výkon a připravenost, kdykoliv a kdekoliv to bude potřeba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Samonabíjecí pistole Walther PDP Full Size 4,5", 9mm Luger

Tato Full Size pistole pojme zásobník na 18 nábojů. Závěr zbraně má výrazné rybiny v přední i zadní části, které umožňujíc efektivní manipulaci jak pro praváky, tak pro leváky a pro různé střelecké styly. I přes výrazný vzhled nejsou rybiny ostré, naopak úchop je příjemný. To, že jsou určeny do jakéhokoliv prostředí naznačuje i jejich pojmenování SuperTerrain. Závěr je vybaven základnou pro upevnění pistolového kolimátoru, který je překryt krví deskou základny. Krycí deska přesně kopíruje profil závěru. Do základny lze za pomocí adaptérů upevnit pistolové kolimátory všech předních výrobců:

adaptér PDP 01 (2859211): Docter, Noblex, Meopta;
adaptér PDP 02 (2859220): Trijicon, Holosun, Riton, Axion
adaptér PDP 04 (2859238): Leupold DeltaPoint, Shield, Sig Romeo Zero
adaptér PDP 06 (2859246): Vortex Viper

Hmatníky zbraně mají výrazný vzhled a nebojím se říct teutonicky zavánějící design. Povrchová jehlanová textura je rozprostřena po maximální ploše a zajišťuje pevný úchop a jistotu držení v jakékoliv situaci, v mokru, s rukavicemi nebo bez nich. Pro větší univerzálnost jsou v základní výbavě i výměnné hřbety, které umožňují přizpůsobit rukojeť individuálně každému střelci.

Hlaveň o délce 115mm má polygonální vývrt a odstupňovanou komoru, která výrazně přispívá k vysoké funkční spolehlivosti a zajišťuje také konzistentní počáteční rychlost střely. 

Spoušť Performance Duty Trigger je na vrcholu evoluce spoušťových mechanismů Walther. Má velice jemný a hladký chod a odpor 25 N. Spoušť má krátký reset 7mm / 11 N. Spoušť je v této kategorii zbraní hodnocena jako "nejlepší ve své třídě". 

Zbraň je pro vysokou modularitu vybavena montážní lištou Picatinny pro připevnění svítilny nebo jiného vybavení, má tlačítkový vypouštět zásobníku s volitelnou orientací a oboustranný záchyt závěru. 

Obsah balení: 

  • plastový kufřík
  • pistole
  • 2x zásobník (18 nábojů)
  • výměnný hřbet velikost S, L
  • nabíjecí pomůcka
  • torz klíč
  • šroubovák korekce hledí
  • originál návod
  • český návod

 

 

 

Beretta M71 rozborka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: