Pistole Messerschmitt ME 1911 .45ACP, 5"- Stainless

Kód: MES10-0011
23 989 Kč 19 826 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Pistole Messerschmitt ME 1911 .45ACP, 5" je spolehlivá, vysoce výkonná zbraň s perfektní přesností a příjemnou cenou. 
 • Ráže: 45 ACP
 • Délka hlavně: 12,7 cm
 • Hmotnost bez zásobníku: cca 1107 g
 • Kapacita zásobníku: 8 ran
 • Ocelový rám s Picattiny railem v přední části
 • Drážky na přední části závěru 
 • Spoušťový mechanismus SA, kohout Commander
 • Klasická pojistka bobří ocas
 • Plochý domeček bicí pružiny
 • Rozšířená oboustranná pojistka spouště
 • Stavitelná zadní mířidla LPA TRT
 • Ocelová muška Novak
 • střenky z extrémně odolného kompozitu G10
 • Balení obsahuje: 
  • 2x jednořadý zásobník
  • čistící sadu
  • seřizovací klíč mířidel LPA
  • ochranný polymerový kufr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady pistolí Messerschmitt.

Nový Messerschmitt ME 1911 je klasická samonabíjecí pistole typu 1911 v inovovaném provedení a modernizovaném designu. Pistole Messerschmitt 1911 se vyrábí v klasické ráži 45 ACP nebo v ráži 9 mm Luger, v nerezovém nebo černém barevném provedení.

Pistole Messerschmitt ME1911 je postavena na "full size" kovaném ocelovém rámu, který má v přední části montážní rozhraní Picattiny pro připevnění svítilny nebo jiného kompatibilního příslušenství. V zadní části je pistole již v základu vybavena plochým domečkem bicí pružiny. 

Spoušťový mechanismus pistole je klasický SA - Single Action. Kohout typu Commander je odlehčený, skeletizovaný stejně jako spoušť samotná. Pistole Messerschmitt 1911 má klasickou, ale již v základu protaženou  dlaňovou pojistku "bobří ocas" a také prodlouženou a oboustrannou pojistku spouště. 

Mířidla se u pistole Messerschmitt ME1911 skládají ze zadního stavitelného hledí LPA TRT  a přední ocelové mušky Novak. LPA TRT je řada hledí, která je svým designem vhodná nejen na sportovní přesnou střelbu, ale i na běžné nošení. Hledí má nízký profil a je stavitelné jak výškově, tak stranově. Nastavení se provádí pomocí klikacích, tvrzených šroubů. 

Střenky mají  u pistole ME1911 příjemné zdrsnění "checkering", který v kombinaci s materiálem G-10 zajišťuje  vysokou kvalitu a jistotu  úchopu a má protiskluzovou funkci ať již v dešti a vlhku nebo pokud se vám potí dlaně v horkém počasí. Střenky jsou vyrobeny z vysoce odolného a pevného kompozitního materiálu G-10, který nejen odolává extrémním povětrnostním podmínkám,  ale má vynikající přilnavost a tedy protiskluzovost, neabsorbuje vlhkost a odolává i chemickým látkám.  

Součástí balení je dále: 

 • ochranný polymerový kufr
 • 2x zásobník (celkem)
 • čisticí sada
 • pomůcka pro seřízení mířidel LPA

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Záruka: 2 roky
Konstrukce: pistole samonabíjecí
Model: ME1911
Ráže:: .45 ACP
Hmotnost bez zásobníku: 1107 g
Hmotnost se zásobníkem: 1178 g
Délka hlavně: 5" / 12,7 cm
Stoupání vývrtu: 1/10
Kapacita nábojů: 8 + 1
Barva: Nerezová
Spoušťový mechanismus: SA Single Action
Závěr: celoocelový, kovaný s drážkami pro manipulaci
Střenky: G-10
Mířidla: stavitelné hledí LPA TRT, ocelová muška Novak
Spoušť: odlehčená, skeletonizovaná
Pojistka: oboustranná, prodloužená
Zásobník: na 8 nábojů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inovace, spolehlivost a maximální účinnost. Tři pojmy, které proslavili značku Messerschmitt. Všechny tyto atributy teď přenáší německá zbrojovka Waffen Schumacher do nové řady ručních zbraní Messerschmitt.

Značku Messerschmitt není potřeba příliš představovat. Její kořeny a hlavní pole působnosti byly vývoj a výroba letecké techniky. Zakladatelem společnosti byl konstruktér Willy Messerschmitt, který stojí i za proslavenou stíhačkou Messerschmitt Bf 109. Tato stíhačka údajně dodnes kraluje leteckému průmyslu jako stíhač s nejvyšším počtem vyrobených kusů. Sloužila nejen na straně německé Luftwaffe, ale následně po 2 sv. válce v Československých ozbrojených silách a stále i za vzdušnou nadvládou Izraelců při jejich boji o nově vzniklý nezávislý stát Izrael.  Společnost Messerschmitt v leteckém průmyslu pokračoval v různých formách až do roku 1989, kdy se sloučil se společností Daimler Benz Aerospace AG. V roce 2022 zbrojovka Waffen Schumacher zakoupila od rodiny Messerschmitt práva k použití značky v oblasti ručních střelných zbraní a zahájila tak cestu k jejímu znovuobnovení, i když v odlišném odvětví.

Nově Messerschmitt uvádí na trh zbraně, které budou nést základní atributy, jimiž se značka vyznačovala i v leteckém průmyslu. Inovace, účinnost, spolehlivost spojené s cenovou dostupností pro běžného uživatele. Cílem je poskytnout střelecké komunitě široce dostupný, inovativní a především cenově dostupný produkt, aniž by docházelo ke kompromisům na úkor kvality nebo trvanlivosti. V současné době jsou produkty uváděné pod značkou Messerschmitt vyráběny v Turecku v partnerské zbrojovce, následně jsou převáženy do německého Krefeldu, kde u Waffen Schumacher prochází výstupní kontrolou kvality, sestavují se celková balení zbraní a provádí se následná distribuce. Zbrojovka Waffen Schumacher poskytuje kompletní servis a zákaznickou péči pro všechny distribuované zbraně, které se vyznačují bezkonkurenčním poměrem kvality, ceny a výkonu. 

A teď už vám jen stačí nabrat vítr pro nový start s Messerschmittem ME 1911.