Odolný kufr Magpul DAKA® Hard Case, R44

Kód: MAG1288-BLK
Novinka
Značka: MAGPUL
14 670 Kč 12 124 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Odolný kufr Magpul DAKA® Hard Case, R44

 • Kufr je lehký a odolný
 • Dvě masivní uzamykací západky
 • Vyroben technologií vstřikovaného polypropylenu
 • Vodotěsný, prachutěsný
 • Obsahuje patentovaný organizér DAKA GRID
 • Vložky DAKA GRID  nezachycují vlhkost a nečistoty
 • Brutálně odolný  proti hrubému zacházení
 • 4 rohové kapsy
 • Západka s pojistkou ovladatelnou jednou rukou
 • 2 hlavní výklopné a jedno integrované madlo
 • Vnitřní rozměry: 112,4 x 43,2 x 14 cm
 • Vyrobeno v USA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolný kufr Magpul DAKA, R44 odstraňuje mnohé nedostatky současné nabídky zodolněných kufrů a poskytuje pevnější a spolehlivější systém pro přepravu a skladování zbraní a střelecké výbavy. V kombinaci s naším inovativním organizérem DAKA GRID vytváří odolný kufr DAKA prvotřídní úložné řešení, které je optimalizováno pro vás a vaše vybavení, a to jak uvnitř, tak i zvenčí. Kufr je na manipulaci a ovládání jednoduchý a obsahuje pokročilé funkce, jako jsou lepší západky, zapuštěné kryty zámků, ergonomické rukojeti a spolehlivá a odolná kolečka.

Odolný kufr Magpul DAKA, R44  byl navržen pro uložení pušek střední délky a dalšího vybavení. Pohodlně se do něj vejde jedna nebo více pušek spolu s většinou dalšího střeleckého nebo loveckého vybavení. Organizér DAKA GRID se skládá z mřížových koncových a centrálních panelů vyrobených z expandovaného polypropylenu (EPP), které jsou uloženy na dně kufru a k fixaci zbraní a vybavení pak slouží kostky DAKA Blocks, které se stavebnicově zasunují do mřížových panelů. Můžete si tak zafixovat vybavení přesně jak chcete - lego pro velké. Nespornou výhodou kromě vysoké přizpůsobivosti je i to, že již nemusíte vyřezávat nebo vytrhávat žádnou pěnu. A když změníte pušku nebo přidáte tlumič, prostě jen přeskládáte kostky. 

GRID-GIF-Header-2

Kufr Magpul R44 obsahuje 8 trojitých bloků a 8 dvojitých bloků, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Na rozdíl od tradičních pěnových vložek nezachycuje DAKA GRID vlhkost a nečistoty. Jsou lehké, neomezeně přizpůsobitelné a výrazně pevnější než tradiční pěna. Pokud přenášíte širší nebo vyšší vybavení, jako jsou svítilny, dvojnožky nebo lasery, lze středový panel GRID také zmenšit nebo odstranit, aby se otevřel prostor pro předměty široké až  11 cm / 4,25".

Odolný kufr DAKA také přidává další úložný prostor díky čtyřem zaobleným rohovým kapsám s dvojitou stěnou, které vytvářejí nárazníkové zóny pro větší odolnost kufru při nárazu. Technologie vstřikovaného polypropylenu zajišťuje pro  kufr Hard Case ještě větší pevnost a odolnost ve srovnání s jinými běžnými kufry.  Jeho odolnost proti pádu obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách přepravy a cestování.

Dalším unikátním prvkem kufru DAKA je i speciální konstrukce západek a pojistek. Konstrukce západek spolu s vyšší tuhostí kufru zajišťuje západkám jednoduchou ovladatelnost a maximální odolnost. Každá západka je vybavena velkou, snadno ovladatelnou pojistkou, kterou lze jednoduše ovládat jednou rukou. Po stisknutí se západka otevře, zůstane v otevřené poloze a lze ji použít jako rukojeť k otevření víka. Západka se zavírá jednoduchým tlakem dolů (kdekoli na západce) a po jejím zajištění se ozve zřetelně slyšitelné "cvaknutí". Inovativní konstrukce západky rovněž obsahuje přepracovaný systém blokování západky. Každá západka na pevném kufru DAKA obsahuje jeden průchod pro zámek a po instalaci zámku (doporučujeme zámek s třmenem o průměru maximálně  5/16" - 0,8 cm) nelze západku otevřít, dokud není zámek odstraněn, čímž je celý kufr zabezpečen. Každá západka navíc obsahuje kryt pro zámek, takže se nestane, že ho během přepravy nechtěně urazíte. Součástí západky je i průvlek pro stahovací pásku (ZIP TIE). Tímto můžete dále zabezpečit západku před nechtěným otevřením. Každý kufr DAKA HARD CASE je pro tyto případy vybaven čtyřmi pásky suchého zipu. 

Odolný kufr DAKA HARD CASE je po obvodu vybaven speciálním lemem, který umožňuje jednoduše stohovat kufry na sebe. Nastohované kufry nebo i po jednom se dají jednoduše upevňovat do nákladového prostoru utahovacími popruhy, slouží k tomu speciální vybrání na každém kufru.

Kufr DAKA HARD CASE má k dispozici dvě velká hlavní madla, s nimiž se snadno manipuluje i při zatížení, a třetí integrované madlo v blízkosti koleček, které usnadňuje přesun kufru a umožňuje, aby kufr stál ve svislé poloze. Rukojeti mají průřezy po vzoru pistolových rukojetí Magpul a poskytují tak větší pohodlí a ovládán i při maximálním zatížení. Madla jsou zcela zapuštěna do rámu kufru a jsou navržena tak, aby po vysunutí i zasunutí udržovala zvolenou polohu. Přepravní kolečka kufru jsou navržena pro hladký chod a dlouhou životnost. Díky zesílenému polymerovému náboji, použitým kuličkovým ložiskům a gumovému obložení se do přepravních koleček jen velice těžko dostanou nečistoty, kolečka jsou velice tichá a vynikají nízkým třením a maximální životností. 

Tento kufr R44 má vnitřní rozměry 112,4 x 43,2 x 14 cm a nejlépe funguje až s dvěma standardními 16" puškami a dalšími podobnými zbraněmi.

Pevnost a odolnost
 
Technologie vstřikování plastu s podporou plynu  snižuje hmotnost kufru a vytváří maximálně odolný vnější plášť. Elegantní a zjednodušený vnější design znamená minimum možností k nechtěnému zachycení nebo zaseknutí kufru při manipulaci. Panty zajišťují stabilitu při otevření a jsou zasazeny do polymerového pouzdra, aby se zabránilo případnému pokusu o páčení nebo jejich poškození.
 
Vnitřní úložný prostor
 
Panely a bloky organizéru DAKA GRID jsou lehčí a snadno se používají. Jsou nastavitelné bez použití nářadí, aby se maximalizovala úložná kapacita a zajistilo se, že vybavení zůstane na svém místě. Systém GRID neabsorbuje vlhkost, nečistoty a lze jej otřít vlhkým hadříkem. Pevnější kombinace systému GRID a odolného pouzdra poskytuje lepší celkovou ochranu vaší výbavy.
 
Detaily
 
Vnitřní rohové kapsy vytvářejí nárazuvzdornou zónu, která zároveň poskytuje další úložný prostor pro drobné předměty. Těsnění je odolné proti vniknutí vody, povětrnostním vlivům a zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti. Speciální vybrání pro utahovací popruhy umožňují upevnit stahovány kufry do zavazadlového prostoru ať už jednotlivě nebo při stohování hromadně. 
 
Snadné otevírání, zavírání a zamykání
 
Dvě tlačítkové západky lze otevřít a zavřít jednou rukou. Suchý zip v průchodce zabraňuje, aby při nárazu kufru nebyl zámek poškozen.  
 
Madla jsou pohodlná a funkční
 
Průřezy madel jsou vytvořeny po vzoru našich pistolových rukojetí pro maximální pohodlí a úchop. Dvě sklopná madla jsou delší než je standard na běžných kufrech a zajišťují tak větší flexibilitu úchopu. Madla jsou navržena tak, aby při vyklopení nebo zaklopení udržovala zvolenou polohu. Třetí pevné madlo je  umístěno vedle koleček a usnadňuje uchopení kufru a manévrování s ním. Současně funguje jako opora a kufr je tak možné postavit.
 
Pouzdro je vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné kufry
Záruka: 2 roky
Rozměry vnitřní: 112,4 x 43,2 x 14 cm
Objem: 53,5 l
Hmotnost prázdného kufru: 8,3 kg
Hmotnost s organizérem: 9,7 kg
4 rohové kapsy: Ano
Položka byla vyprodána…

Magpul - DAKA R44 Hard Case

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Magpul je americká společnost, která byla založena v roce 1999. MagPul (zkratka od “Magazine Puller”) byl prvním vlajkovým produktem, který dal jméno celé značce.

Magpul primárně navrhuje, vyrábí a distribuuje polymerové zásobníky, příslušenství a díly zbraní pro pušky AR-15 / M16 / M4 , AK-47 / AK74 , Steyr AUG a Heckler & Koch G36 a brokovnice Remington 870 a Mossberg 500 . Magpul také expandoval do výroby podvozků pušek pro Remington 700 , Ruger 10/22 a Ruger American Rifle , stejně jako zásobníků a příslušenství pro pistole Glock . 

Výrobky značky Magpul jsou skloubením vysoké funkčnosti a propracovaného designu, který nadchne nejednoho milovníka zbraní.