Obranný pepřový sprej SABRE RED MK-6 Stream

Kód: 52H2O06
570 Kč 471 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Extrémně účinný profesionální obranný pepřový sprej s maximálním zastavovacím účinkem. Maximální účinnost i na osoby pod vlivem omamných látek.

  • Tekutá střela s maximální účinností
  • Silný proud účinné látky zamezuje vlastní kontaminaci
  • Účinná látka působí i na osoby pod vlivem omamných látek
  • Účinná látka s UV příměsí pro rychlou identifikaci pachatele
  • Integrovaný klip pro uchycení na opasek nebo do kapsy
  • Pojistka proti nechtěné aktivaci
  • Účinný dosah do 4 m
  • Až 16 účinných dávek
  • Vyrobeno v USA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální obranný pepřový sprej se silnou koncentrací alkaloidu kapsaicinu pro účinnou obranu proti útočníkovi, včetně osob pod vlivem alkoholu a psychotropních látek. Tento extrémně účinný obranný pepřový sprej je ze série H2O – neaktivní obsah / nosná látka je destilovaná voda a použitý plyn je dusík. Díky tomu sprej nezamrzne, udrží si efektivní operační tlak i v extrémních teplotách a je plně kompatibilní s elektrickými paralyzéry (nehrozí vznícení účinné látky při elektrickém impulzu). 

Sprej ma vnější plastový obal s ergonomickou rukojetí, která zajišťuje jistý a pevný úchop ve všech klimatických podmínkách. Sprej má integrovaný opaskový klip, kterým ho můžete uchytit nejen na opasek, ale i do kapsy, na zavazadlo atd. Díky klipu můžete mít sprej po ruce právě v okamžiku, kdy to budete nejvíce potřebovat.  Sprej je vybaven jednoduchou, ale účinnou odklepnou pojistkou, tak aby nedošlo k náhodné aktivaci a použití spreje bylo přitom intuitivní a rychlé i ve stresové situaci.

Vystřikovaná účinná látka má charakter proudu  tzv. "tekutá střela", což minimalizuje riziko vlastní kontaminace například působením větru. Paprsek účinné látky je větruodolný a vysoce přesný.

Aktivní látka je extrémně účinná i proti osobám pod vlivem omamných látek a obsahuje UV barvivo, které ulpívá na pokožce a oblečení. Identifikace útočníka je tak možná až do 48 hodin po útoku. Účinná látka je netoxická, obsahuje  10 % Oleoresin Capsicum (výtažek z kajenského pepře), 1,33 % vyšší capsaicinoidy. Díky této koncentraci působí velice rychle, s maximální silou a dlouhotrvajícím účinkem.

Způsob použití: zasuňte prst pod bezpečnostní klapku tlačítka spreje, zamiřte na linii očí útočníka a pevně stiskněte tlačítko. Stříkejte ze vzdálenosti ideálně 3-4 metry. Pro přerušení uvolněte tlačítko. Jednovteřinový kontakt s látkou zneschopní útočníka přibližně na 30-45 minut. Složky plynu způsobují dočasné zhoršení zraku v důsledku mimovolného zavření očí a podráždění spojivek. Sekundárním účinkem plynu je podráždění dýchacího systému.

 

Spreje SABRE RED vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou obranných sprejů od roku 1975. Obranné pepřové spreje SABRE obsahují nejúčinnější dráždivou látku na trhu, která dosahuje 2 000 000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70 000 těchto jednotek.  Obranné pepřové spreje SABRE RED vám v kritických situacích dokáží efektivně a spolehlivě ochránit zdraví i život.

 Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.

Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obranné spreje a gely
Záruka: 2 roky
Charakter výstřiku: proud - tekutá střela
Složení účinné látky: 10 % Oleoresin Capsicum (výtažek z kajenského pepře), 1,33 % vyšší capsaicinoidy.
Rozměry: výška 11,5 cm; průměr 3,5 cm
Materiál kontejneru: bezešvý extrudovaný hliník, plastové pouzdro
Hmotnost: 80 g
Účinný dosah: 3,5 m
Počet účinných dávek: až 16 dávek
Obsah aktivní náplně: 25 ml
Položka byla vyprodána…

Použití obranného pepřového spreje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: