V pátek 22.9.2023 má naše kamenná prodejna zavřeno. Děkujeme za pochopení

Nášivka Viktos Moralpha Shield Coyote

Kód: 2003102
319 Kč
Skladem
Možnosti doručení
  • materiál PVC 3D
  • zadní strana suchý zip (hook and loop)
  • velikost 6,35 cm x 5,0 cm
  • vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viktos - Invictus / NEPORAŽENÝ - Unconquered!  Ø je symbol štítu a meče. Název Viktos je odvozen od latinského slova Invictus - Neporažený!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nášivky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small