Detonics, Strana 3

DETONICS Europe je česká společnost...


...specializující se primárně na mimořádně kvalitní produkty s vysokou přidanou hodnotou. Hlavním cílem značky Detonics je nabídnout naprosto nekompromisní kvalitu za ceny dostupné širokému okruhu uživatelů.  A protože je Detonics česká značka, jsou hlavní produkty Detonics kompletně vyvinuty a vyráběny v Evropě - v České a Slovenské republice!
 

Výjimečné kvality produktů Detonics dosáhli pomocí kombinace inteligentního 3D vývoje, použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů, vysoce přesné výroby a průběžného fyzického testování v reálných podmínkách špičkovými profesionály.


Příznivých cen výrobků Detonics dosahují pomocí velkosériové výroby v CNC obráběcích centrech a minimalizací přidružených nákladů na distribuci a prodej.
 

Zásadně nepoužívají žádné laciné odlitky, airsoftové doplňky, čínské náhražky a podobné podřadné triky, kterými se dá snížit cena na úkor kvality. Protože cílovou skupinou zákazníků značky Detonics jsou profesionálové a nároční sportovní střelci, tak i použité materiály a technologie tomuto zaměření plně odpovídají. Proto jsou všechny výrobky Detonics opracovány špičkovou CNC metodou z monobloků prvotřídních materiálů. Namáhané duralové díly jsou z vysoce kvalitních materiálů řady 70xx, což je nejkvalitnější komerčně dostupný materiál. 

 
Jelikož svým výrobkům v Detonicsu absolutně věří, tak všechny produkty se značkou Detonics mají ultimátní doživotní záruku na výrobní a materiálové vady. Případné vadné díly nebudou opravovány, ale vyměněny za bezvadné.*

*O přesných podmínkách doživotní záruky se můžete informovat v návodu ke konkrétním produktům.Detonics a jejich prvenství

 
1. Jako první v Detonicsu masově použili na kompenzátory a úsťové brzdy vysoce kvalitní nerezovou "superocel" Series 400. Tato ocel je pro své kvality používána například při výrobě nožů.
 
2. Jako první také v Detonicsu masově začali s chemickým černěním nerezových výrobků. Do té doby nebyl na českém trhu sériově vyráběný černěný nerez kompenzátor!
 
3. Vyvinuli vlastní unikátní zatmavující chemokinetický povlak KeramiteTM , kterým nově budeme černit vybrané nerezové kompenzátory. Toto černění přináší atraktivní tmavošedý vzhled spolu s ještě vyšší odolností povrchu.

4. Vyrobili světově jedinečný dvouranný perkusní derringer s automatickou selekcí zápalníků. 

Cena

11819991
111819991
29 položek celkem
Hlaveň FL 6 samostatná
Hlaveň FL 6 samostatná
Zeptejte se nás na dostupnost
2 636 Kč bez DPH
3 190 Kč
O-SA-043
Kožené luxusní pouzdro Gladiator 501K D1, D3, D3W (klip)
785 Kč bez DPH
950 Kč
A-CH-004
Kožené luxusní pouzdro k perkusní pistoli Detonics Gladiator 502K D2 (klip)
983 Kč bez DPH
1 189 Kč
A-CH-006
Mazací tuk pro střely Detonics EX
Mazací tuk pro střely Detonics EX
Zeptejte se nás na dostupnost
98 Kč bez DPH
119 Kč
A-OC-005
67 IMG 8646
Mikroprachovnice Detonics A6
Zeptejte se nás na dostupnost
983 Kč bez DPH
1 189 Kč
A-OM-001
161 IMG 0379
Nabiják Detonics - mosaz, dlouhý F1/F2
Zeptejte se nás na dostupnost
222 Kč bez DPH
269 Kč
A-OR-004
Nahoru
Další produkty

Stránka 3 z 5 - 29 položek celkem