Obranný pepřový sprej SABRE Red s popruhem na kolo

Kód: CY-35-US
329 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Obranný pepřový sprej SABRE Red s popruhem na kolo 

  • Složení účinné látky: 10% Oleoresin Capsicum (výtažek z kajenského pepře), 1,33 % vyšší capsaicinoidy.
  • Hmotnost spreje: 35,5 g.
  • Počet účinných použití: do 60 (při době stisku 1 s).
  • Účinný dosah cca 3 m
  • Náplň spreje je netoxická a nehořlavá

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte sebe a své kolo pomocí pepřového spreje SABRE Red Cyclist Pepper Spray s nastavitelným popruhem, který umožňuje jeho připevnění na rám kola. Excelentní možnost využití až 45 dávek (5x více než konkurence) pomáhá chránit před více hrozbami a dosah postřiku 3 metry umožňuje udržovat bezpečnou vzdálenost mezi vámi a agresorem. Obsahuje také UV značkovací barvivo, které pomáhá úřadům identifikovat agresora poté, co byl nastříkán. Popruh na kolo Velcro je nastavitelný a zajišťuje bezpečné umístění na rámu kola a snadný přístup ke spreji v případě nouze. SABRE RED Cyclist je malý, ale výkonný a efektivní pepřový sprej určený pro cyklisty Jeho součástí je poutko pro uchycení na rám kola. Sprej lze od rámu kola rychle a jednoduše odtrhnout a je tak velmi rychle připraven k použití. 

Spreje SABRE RED vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů od roku 1975. I přes malé rozměry a hmotnost jsou robustním a spolehlivým ochráncem, obsahují nejúčinnější dráždivou látku na trhu, která dosahuje 2 000 000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70 000 těchto jednotek. Zjistěte si, kolik SHU má účinná látka laciného pepřového spreje. Nešetřete na vlastní bezpečnosti, obranné spreje SABRE RED vám dokážou efektivně a spolehlivě zachránit zdraví i život v kritických situacích. Tyto spreje jsou neletálním a netoxickým prostředkem, útočníka zcela vyřadí z provozu na cca 15 - 20 min, ale nezanechávají trvalé následky.

Spreje SABRE RED jsou schváleny do prodeje v ČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost. Obranné spreje SABRE RED představují v současnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

 

 

Objednáním zboží prohlašujete, že jste osoba starší 18 let!

Doplňkové parametry

Kategorie: Obranné spreje a gely
Záruka: 2 roky
Složení: 10 % Oleoresin Capsicum (výtažek z kajenského pepře), 1,33 % vyšší capsaicinoidy
Hmotnost: 35,5 g
Dosah: 3 m
Položka byla vyprodána…

Obranný pepřový sprej SABRE with bike strap

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: