Funkční mikina UF PRO Hunter Sweater Gen.2 - Multicam

Kód: 51201402
3 300 Kč
Na dotaz
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Druhá vylepšená generace oblíbené funkční mikiny Hunter Sweater MultiCam® Extrémně lehká bunda je ideální pro použití v chladných, větrných a vlhkých podmínkách.

  • Taktické kapsy na rukávech STRIKER XT
  • Odvětrávání pod horními kapsami rukávů
  • Vysoký límec jako ochrana před nepřízní počasí
  • Vynikající ochrana proti větru
  • Voděodolná impregnace
  • Boční pásy a podpažní část z 37,5™ micro fleecu
  • Boční pruhy a podpažní část chráněné odolnou síťovinou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá vylepšená generace oblíbené funkční mikiny Hunter Sweater MultiCam® je nyní na trhu.

Ve výbavě MultiCam® by nikdy neměla chybět. Extrémně lehká bunda je ideální pro použití v chladných, větrných a vlhkých podmínkách.

Poskytuje vynikající pohodlí při aktivitách v nejistých klimatických podmínkách. Protože je svetr Hunter lehký a velmi dobře sbalitelný, dokonale splňuje podmínky pro delší pobyty a aktivity v terénu. Je navržena tak, aby se dala pohodlně nosit pod taktickou výstrojí (nosič plátů, batoh,...) a zároveň poskytovala maximální funkčnost a ochranu před chladem, nebo ji můžete jednoduše nosit samostatně jako střední nebo vnější vrstvu, kdykoli vám bude zima.

VLASTNOSTI:
- Taktické kapsy na rukávech STRIKER XT
- Odvětrávání pod horními kapsami rukávů
- Vysoký límec jako ochrana před nepřízní počasí
- Vynikající ochrana proti větru
- Voděodolná impregnace
- Boční pásy a podpažní část z 37,5™ micro fleecu
- Boční pruhy a podpažní část chráněné odolnou síťovinou

MATERIÁLY:
Vnější část: MultiCam® 100% polyamid
Boční panely: 100% polyester, 37,5™ COCONA®

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikiny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JAKÉ JE ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI?

Společnost UF PRO navrhuje a vyrábí špičkové taktické oblečení pro bezpečnostní a armádní složky. Díky jejím výrobkům mohou plnit své poslání v nejtvrdších přírodních a městských podmínkách s vysokým fyzických nasazením. 

Dříve, než začaly být používána značka UF PRO, byla firma známá pod názvem UNI&FORMA. UNI&FORMA byla založena v roce 1997 ve Slovinsku s vizí vyrábět vysoce funkční oděvní systémy pro velké státní i privátní bezpečnostní organizace. Brzy začali zásobovat největší vládní sbory ve Slovinsku, jako je slovinská armáda, policie, celní správa a mnoho dalších. S téměř dvacetiletými zkušenostmi s výrobou outdoorových oděvních systémů pro profesionální koncové uživatele začali spolupracovat s menšími skupinami a vojenskými jednotkami, které je oslovily s ještě vyššími nároky na kvalitu funkčního taktického outdoorového oblečení. Z těchto projektů se zrodila myšlenka značky UF PRO.

S novými koncepty produktů, inovativními technologiemi a nikdy předtím neviděnými funkcemi se brzy stali jednou z nejinovativnějších značek na špici výrobců taktického oblečení. Dnes jsou nesmírně hrdí a poctěni, že vysoce specializované vojenské jednotky a jednotky bezpečnostních sborů, jejichž životy často závisí na vybavení, si vybraly UF PRO.

Pouze špičkové materiály vyrábějí špičkové výrobky. Proto používáme pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinujeme je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části vyvíjíme interně.

MATERIÁLY SVĚTOVÉ TŘÍDY V KOMBINACI S INOVATIVNÍMI TECHNOLOGIEMI.

Pouze ze špičkových materiálů lze vyrobit špičkové výrobky. Proto při výrobě používají pouze špičkové materiály od renomovaných značek a kombinují je s inovativními oděvními technologiemi, které z velké části společnost vyvíjí interně.

OUTDOOROVÉ ODĚVY NEJVYŠŠÍ KVALITY URČENÉ PRO TAKTICKÉ UŽIVATELE.

Výrobky jsou konstruovány tak, aby fungovaly i v těch nejnáročnějších přírodních podmínkách, od monzunového lijáku až po teploty pod nulou. Avšak předtím, než oděvní součástka dostane značku UF PRO, musí splnit přísné požadavky profesionálních koncových uživatelů na funkčnost, ergonomii, design a odolnost.

VYROBENO V EVROPĚ.

"Made in Europe" - při procesu výroby, a to od použitých materiálů až po výrobní procedury striktně dodržujeme evropské normy a používáme taková výrobní zařízení, abychom zaručili špičkovou kvalitu výrobků.