Multifunkční šátek Viktos Accy Adaptable Mekong Tiger Green

Kód: 2007701
340 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Multifunkční, bezešvý šátek VIKTOS Accy Adaptable Mekong Tiger Green. Šátek, kukla, potítko. Od sportu po nahánění Vietcongu v ústí řeky Mekong. Funkční design a živý odkaz na jednu z nejtajemnějších speciálních jednotek.

  • Strečové polyesterové mikrovlákno
  • Rychleschnoucí, prodyšný a lehce složitelný
  • Ideální pro sport nebo jako doplněk taktického a outdoorového vybavení
  • Vytvořeno pod taktovkou veteránů speciálních sil USA
  • Veteran Owned Brand!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S multifunkčním šátkem Viktos Accy Adaptable Mekong Tiger Green můžete dělat vše co se vám zlíbí. Od plnohodnotného bandity, po ultra motorkáře. Jeho design navíc odkazuje na jednu z prvních a nejutajovanějších speciálních jednotek USA,Military Assistance Command, Vietnam – Studies and Observations Group (MACV-SOG) anebVelitelství vojenské pomoci, Vietnam - Skupina studií a pozorování. Nic neříkajíc a vše obsahující. Tyhle borci naháněli Vietcong od soumraku do úsvitu a nebáli se zkoušet nové přístupy ke všem aspektům vojenského řemesla. Napadlo by vás třeba snažit se zajmout živého protivníka pomocí výbuchu trhaviny? Hmmm na kolikátý pokus to asi vyšlo.

 Krása adaptabilního šátku je v jeho jednoduchosti. Zakryje obličej, nasaje pot, než se dostane do očí, zabraní zacuchání dlouhých vlasů a určitě přijdete na mnoho dalších použití.  Tenhle šátek se rychle stane nezbytnou součástí vaší EDC.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Materiál: Polyesterové mikrovlákno
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small