Live Fire Gear Ring O Fire (nouzová sada pro rozdělání ohně)

Kód: LF62 LF65 Zvolte variantu
635 Kč 525 Kč bez DPH
Zeptejte se nás na dostupnost Zeptejte se nás na dostupnost Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
  • Sada obsahuje:
    • křesadlo,
    • 25ft 550 FireCord,
    • nouzový podpalovač Live Fire Original
  • Doba hoření nouzového podpalovače při plně vysunutém víku je až 30minut
  • Vyrobeno v USA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohnivý set, který Vás zahřeje i u Stalingradu ☺

Live fire Ring o Fire je komplexní sada, která Vám umožní rozdělat oheň téměř v jakýchkoliv podmínkách. Součástí sady je feroceriové křesadlo, nouzový podpalovač Live Fire Original Starter a 25ft. podpalovací šňůry Firecord.

Podpalovač Live Fire Original

Live Fire je výkonný nouzový podpalovač navržený tak, aby ho bylo možné zapálit pouhou jiskrou z křesadla i ve špatných klimatických podmínkách. Po zapálení produkuje výkonný plamen, je voděodolný a lze ho zapálit i poté, co byl delší čas ponořený ve vodě. Po zapálení kontrolujete velikost plamene posouváním víka přepravního boxu. Poté, co rozděláte oheň, podpalovač uhasíte plným zasunutím víka a můžete ho použít opakovaně.

Pokud je víko plně odkryto, podpalovač hoří průměrně 30 minut.

Podpalovač můžete po zažehnutí použít také jako svíčku nebo signalizační světelné nebo kouřové zařízení. Díky své velikosti je vhodný i do nouzových dávek pro přežití.

Podpalovací šňůra 550 FireCord

FireCord - jak již název napovídá - má mnoho společného s padákovou šňůrou Paracord. Jedná se o standardní padákovou šňůru, která má ale uvnitř navíc jednu žílu (barevně značenou a voděodolnou), která se dá díky svým speciálním vlastnostem použít jako troud pro zapálení ohně. Tato žíla se dá zapálit nejen sirkami či zapalovačem, ale i křesadlem a to i ve špatných klimatických podmínkách. Pokud hodláte Firecord použít, stačí roztřepit konec šňůry, a zapálit barevně označenou podpalovací žílu. Nejlepší na tom je, že FireCord můžete použít stejně jako jakoukoliv standardní padákovou šňůru. Ať už na vázání smyc, náramků nebo třeba jako tkaničky do bot. Prostě cokoli, co Vás napadne.

550 FireCord vám umožní být kdykoli připraven na rozdělání ohně a to jak v normálních, tak i v nouzových situacích. FireCord je ideální doplněk vaší EDC výbavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
FireCord 550: Padáková šňůra s podpalovacím vláknem pro rozdělání ohně
Křesadlo: feroceriové křesadlo
Nouzový podpalovač: tuhý podpalovač vzplane od jiskry

Nouzová sada pro rozdělání ohně Ring O Fire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: